dowolna

Mieszkania w nowym bloku Elbląg - Oferty sprzedaży lub najmu

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

3 400 zł79 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem z nowszych zasobów? Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym apartamencie w nowoczesnym klimacie? Cenisz komfort i spokój z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

579 000 zł60 m² 9 715 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, które jest gotowe do wprowadzenia od zaraz? Ważna jest dla Ciebie estetyka wnętrza i wygoda życia codziennego? Zapraszam, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w cichym, kameralnym miejscu Parametry mieszkania: * powierzchnia 59.6 * 3 pokoje * I piętro * balkon/logia * komórka lokatorska * media z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 360 000 zł105 m² 12 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament premium 105 m przy Parku Dolinka | 2 tarasy | cisza, zieleń, gotowe do zamieszkania Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie i widokiem na zieleń zamiast sąsiednich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 970 zł105 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka i basenu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

540 000 zł59 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twoje słoneczne miejsce w Elblągu ul. Hetmańska 15. Zobacz mieszkanie, w którym poczujesz się jak u siebie. Wyobraź sobie poranek. Promienie słońca zaglądają przez okna, delikatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

925 000 zł115 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Elegancja, przestrzeń i Widok na Historię Twoje Nowe Miejsce na mapie Elbląga Szukasz mieszkania, które nie tylko pomieści Twoją rodzinę, ale stanie się Twoją prywatną enklawą komfortu? Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Zawada,Elbląg

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Elbląg | balkon | nowe budownictwo Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nad Jarem,Elbląg

320 000 zł50 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Zatorze,Elbląg

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zawada,Elbląg

749 000 zł52 m² 14 420,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Elbląg, al. Jana Pawła II Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Truso,Elbląg

479 000 zł44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w nowoczesnym budynku "korona Elbląga" przy ul. Częstochowskiej. Lokal na 6 piętrze, przestronna klatka schodowa, nowoczesna cichobieżna winda. Na powierzchnię 44,35 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

540 000 zł56 m² 9 563 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Chcesz wprowadzić się w przyszłym tygodniu? Czytaj dalej, bo ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Elbląg,warmińsko-mazurskie

855 000 zł81 m² 10 499,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cena: 855 000 zł Powierzchnia: 81,43 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 3 Balkon: tak (duży) Winda: tak Piwnica: tak (12,44 m ) Stan mieszkania: wysoki standard / do wprowadzenia Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł62 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta Prezentuję Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulvar, w samym sercu elbląskiej Starówki. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 000 zł62 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budynku, do którego możesz wprowadzić się z rodziną bez konieczności przeprowadzania remontów? Zależy Ci na wygodzie, gotowym wnętrzu oraz dobrej dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Dębica,Elbląg

759 000 zł67 m² 11 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Harmonia wnętrza to koncepcja, która zakłada, że prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały, rośliny oraz neutralne kolory sprzyjają pełnemu relaksowi i doskonale współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

950 000 zł70 m² 13 610 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokoje z balkonem na elbląskiej Starówce gotowe do wprowadzenia! Marzysz o mieszkaniu, które łączy klimat historycznego centrum z wygodą nowoczesnego stylu życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł36 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z miejscem postojowym pod budynkiem Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament 2 pokojowy z klimatyzacją, położony przy ul.Bednarskiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

699 000 zł70 m² 9 929 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Za Politechniką. Budynek jest z 2025 roku, teren wokół bardzo zadbany, parking dla mieszkańców. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 900 zł37 m² 50,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla osób wymagających powierzchnia 37,29 m2 cena najmu: 1900 zł 2 pokoje parter taras centralne ogrzewanie I ciepła woda Z sieci miejskiej umowa najmu okazjonalnego Do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fromborska

Nad Jarem,Elbląg

599 000 zł55 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w budynku z 2020 roku. Przestronna klatka schodowa, winda. Przed blokiem ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Na powierzchnię 55,41 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Witoszewo,Elbląg

2 200 zł37 m² 59,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę w pełni wyposażone mieszkanie w ciekawej lokalizacji w Elblągu, gotowe od zaraz. Całe mieszkanie posiada 37,17 m2 i w cenie wynajmu ujęty jest Internet i tv Vectra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

759 000 zł67 m² 11 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie harmonia, komfort i nowoczesność w jednym! Marzysz o mieszkaniu, w którym odpoczniesz po pracy, poczujesz przestrzeń i styl, a każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

417 430 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Elbląga, na ul. Bednarskiej o powierzchni 43,94 m2 w inwestycji "bulvar". To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

810 000 zł71 m² 11 456,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadamy na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Kossaka o powierzchni 70,7 m2. Nieruchomość zlokalizowana na czwartym, ostatnim piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogródzka

Bielany,Elbląg

689 000 zł65 m² 10 674 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że jesteś u siebie? Przestrzeni, światła i spokoju. Miejsca, gdzie wszystko jest już gotowe bez remontów, ekip budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Śródmieście,Elbląg

1 950 zł49 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W regal parku dla osób wymagających! cena najmu: 1950 zł powierzchnia: 49,28 m2 2 pokoje I piętro taras 30m2 umowa najmu okazjonalnego Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

390 908 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kamienica Słoneczna Park nowy blask w sercu Elbląga Biuro nieruchomości American Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową inwestycję z rynku pierwotnego Kamienicę Słoneczną Park. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żyrardowska

Kamionka,Elbląg

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny i luksusowy apartament o powierzchni 115m2 na mini-osiedlu - wyjątkowa przestrzeń dla wymagających Mam przyjemność zaprezentować Państwu ponadstandardowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Winna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł42 m² 10 788,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta: na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku z windą i wygodnym dostępem do garażu podziemnego. Idealne jako pierwsze własne M,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

890 000 zł93 m² 9 529 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,40 m, położone na III i IV piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku, na cenionym osiedlu Za Politechniką- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Elbląg

459 000 zł47 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie W centrum elbląga, ulica winna, IV pietro, 2 pokoje, 46,6M2, garaż podziemnny. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu przestronne, gotowe do wprowadzenia dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Myślisz o wykończonym 2-pokojowym mieszkaniu na komfortowym i spokojnym osiedlu z miejscem postojowym? Zależy Ci na nowym budownictwie z 2025 roku? Przeczytaj opis, bo ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

564 000 zł56 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Belweder- gotowe do wprowadzenia! Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na bezpieczeństwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia ***kamienica marszałka*** Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 dostępne od marca Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Nad Jarem,Elbląg

569 000 zł65 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które zachwyca przytulnym klimatem, funkcjonalnym układem i eleganckim wykończeniem? To miejsce, w którym od razu poczujesz się jak w domu. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

860 000 zł93 m² 9 217,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 93,30 m , położone na III i IV piętrze budynku z 2015 roku na osiedlu Za Politechniką w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

799 000 zł101 m² 7 891 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokal mieści się na III piętrze w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem, w budynku jest winda. Mieszkanie o powierzchni 101,26 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł71 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikalne studio na poddaszu! Lokal mieści się na IV, jednocześnie ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem, w budynku jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dwupokojowe ***kamienica marszałka*** Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 dostępne od marca Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie położone przy ulicy Płk Dà bka.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij