dowolna

Mieszkania w centrum Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

260 000 zł41 m² 6 403,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta: na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,6 m , położone w Elblągu przy ulicy Uroczej. To propozycja idealna dla osób szukających wygodnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na parterze cisza i spokój, obrzeża starówki "to twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy" Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Zawada,Elbląg

269 900 zł34 m² 7 938,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta kawalerka o powierzchni 34 m przy ul. Robotniczej 252 to idealna propozycja dla singla, pary lub starszej osoby, która ceni wygodę, funkcjonalny układ i bliskość wszystkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zawada,Elbląg

370 000 zł78 m² 4 768,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mączna

Nowe Miasto,Elbląg

345 000 zł45 m² 7 624 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie w centrum | 1. piętro | 2 balkony | ul. Mączna Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji takiego, z którego wszędzie masz blisko, a jednocześnie po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Elbląg

Zawada,Elbląg

295 000 zł37 m² 8 038,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Została podpisana umowa przedwstępna! Szukasz swojego pierwszego, przytulnego mieszkania w Elblągu? To 36,7 m na Zawadzie to idealna propozycja dla singla, pary lub osób myślących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Centrum,Elbląg

219 000 zł34 m² 6 479,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica I-go maja, pokój, 3 piętro, balkon, osobna kuchnia, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu poleca w dniu dzisiejszym na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł50 m² 6 468 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 50 m2 w centrum przy ulicy Gwiezdnej, usytuowane na II piętrze w bloku z zasobów Sielanki. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, małego balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł42 m² 7 024 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

2-pokojowe mieszkanie w sercu Elbląga parter, gotowe do wprowadzenia! Sprzedam przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z możliwością przerobienia na 3-pokojowe o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

795 000 zł72 m² 10 997 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie na 9 piętrze. Wyobraź sobie poranek na 9 piętrze. Otwierasz oczy, wychodzisz na balkon i już od pierwszych chwil dnia chłoniesz niezwykłą panoramę miasta. Świat budzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego - elbląg ul. Moniuszki cena sprzedaży: 420 000 zł Powierzchnia użytkowa: 67,97 m2 opis lokalu: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Centrum,Elbląg

349 000 zł38 m² 9 189,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Elbląga przy ulicy Nowowiejskiej, 8 piętro, balkon, parking za szlabanem, po generalnym remoncie, 37,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

339 000 zł72 m² 4 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 zł61 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta Na wynajem trzypokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 61,4 m , położone na pierwszym piętrze budynku. Dostępne od 5 stycznia 2026 roku. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Elbląg

230 000 zł44 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

449 000 zł49 m² 9 126,02 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje trzy pokojowe mieszkanie o pow. 49,2m2 w bloku 7 piętrowym przy ul. Wiejska 3b w pobliżu parku Modrzewie. Lokalizacja : Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winnica,Elbląg

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica kościuszki,3-pokoje, 7 piętro, balkon, po generalnym remoncie, widok na park traugutta. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane blisko centrum miasta, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł49 m² 9 126 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, po generalnym remoncie! To świetna propozycja dla osób, które marzą o nowym, świeżym wnętrzu, ale nie chcą przechodzić przez trudy remontu. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

170 000 zł20 m² 8 629,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka idealna dla osoby starszej lub pod inwestycję! cena: 170 000 zł powierzchnia: 19,7 m2 parter piwnica 4,90 m2 wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu na sprzedaż ciepłą, słoneczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawada,Elbląg

329 000 zł48 m² 6 897,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, parter przy ul. Kalenkiewicza blisko ch Ogrody. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

298 765 zł72 m² 4 149,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

449 000 zł49 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Zawadzie przy ulicy Kalenkiewicza usytuowane na I piętrze w bloku z nowoczesną windą do poziomu samego dworu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Zatorze,Elbląg

269 000 zł42 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z ogródkiem położonego na parterze w kamienicy przy ul. Fredry w Elblągu. Lokal składa się z: - 2 pokoi - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł48 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania charakteryzującego się wysokim standardem i wykończonego dobrą jakością materiałów? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Jeśli szukasz dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

255 123 zł35 m² 7 289,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

702 360 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości American Home ma przyjemność przedstawić Państwu kolejną propozycję na runku pierwotnym. Nowo powstała inwestycja Kamienica Słoneczna Park łączy ze sobą wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winnica,Elbląg

370 000 zł55 m² 6 764,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

382 410 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kamienica Słoneczna Park nowy blask w sercu Elbląga Biuro nieruchomości American Home z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową inwestycję na rynku pierwotnym Kamienicę Słoneczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nad Jarem,Elbląg

399 999 zł120 m² 3 333,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

382 410 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

702 360 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

382 410 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowowiejska

Centrum,Elbląg

212 000 zł17 m² 12 470,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, elbląg, ulica nowowiejska, 1 pokój, x piętro, parking ze szlabanem, po remoncie. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż kawalerkę po remoncie w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ogrody,Elbląg

200 000 zł32 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Witoszewo,Elbląg

645 000 zł103 m² 6 244 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz atrakcyjnego i dużego mieszkania w kamienicy? Zależy Ci na przestronnych, wysokich wnętrzach? Chcesz zamieszkać w kamienicy w doskonałej lokalizacji? Jeśli tak, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Śródmieście,Elbląg

328 000 zł42 m² 7 885 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,60m + piwnica 8,30m po gruntownym remoncie, które łączy nowoczesny standard z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł51 m² 7 407 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne Miejsce dla Singla, pary lub jako Inwestycja Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, które jednocześnie oferuje szybki dojazd do centrum miasta? Oto propozycja, która spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Elbląg

215 000 zł29 m² 7 312,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica 1 maja, 1 pokój, IV piętro, piwnica, parking. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu poleca w dniu dzisiejszym na sprzedaż kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

869 000 zł79 m² 11 048 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy apartament w nowym budownictwie o wysokim standardzie wykończenia z dwoma narożnymi balkonami i z naziemnym miejscem postojowym! Zapraszam do zakupu pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Śródmieście,Elbląg

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m przy ul. Robotniczej w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w dogodnej części miasta blisko centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

349 000 zł48 m² 7 317 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 47,70 m2 z balkonem usytuowane na 6 piętrze przy ulicy Kalenkiewicza w bloku po termoizolacji. Lokal składa się z przestronnego salonu z balkonem na.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij