dowolna

Mieszkania w centrum Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giermków

Śródmieście,Elbląg

135 000 zł41 m² 3 292,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Duża przestronna kawalerka(41,08 m2), usytuowana na IV piętrze, składająca się z pokoju, oddzielnej, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki wraz z wc; do mieszkania przynależy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł61 m² 2 752,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opowiem Wam trochę o samym miejscu. Na Zawadzie, trochę dalej od centrum miasta, dojedziemy do wspaniałej części potężnych budynków wybudowanych w latach 80-tych z wielkiej płyty. Te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

157 000 zł46 m² 3 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie 3-pokojowe o pow. 46m2.+piwnica 5m2 na I-szym piętrze Interesujący lokal, w atrakcyjnej dzielnicy, o korzystnym układzie pomieszczeń. Dobra lokalizacja, bliskość parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie - Elbląg ul. 1-go Maja Powierzchnia: 36 m2 Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze. Ogrzewanie i ciepła woda z miasta. Mieszkanie w centrum miasta, 2 minuty od Starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zacisze

Elbląg,warmińsko-mazurskie

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agencja nieruchomości lexnova Wynajmie mieszkanie 2-pokojowe w centrum Elbląga-zacisze Lokal składa się z: -salonu ok.21,44m2 , -sypialni 9,74m2 -łazienki 3m2 -kuchni 7m2 - przedpokoju 4,5m2 LOKAL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł71 m² 3 943,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 3- pokojowe (71m), dwupoziomowe z dwoma balkonami. Lokalizacja w centrum miasta. (blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, dworzec, szpital). Budynek z lat 90-tych,przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

179 000 zł53 m² 3 383,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! mieszkanie 2 pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji elbląga Proponujemy państwu kupno mieszkania 2 pokojowego położonego w cichej i spokojnej dzielnicy. Nieruchomość gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Centrum,Elbląg

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 36 m2 położony na parterze w centrum przy ul. 1 maja. Lokal wymaga remontu,na podłodze parkiet. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł53 m² 28,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania 2 pokojowego w centrum miasta Lokal o pow. ok. 53,31m2 wraz z balkonem i pom. przynależnym, usytuowany na I piętrze, całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

185 000 zł58 m² 3 162,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta mieszkanie 3 pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji elbląga Proponujemy państwu kupno mieszkania po gustownym remoncie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów (nowa stolarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

207 600 zł48 m² 4 334,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Agencja nieruchomości lexnova Oferuje nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,9m2 ( stan deweloperski ). Wyjątkowa lokalizacja. Apartamentowiec w centrum miasta willa syrena z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Różana

Centrum,Elbląg

550 zł26 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę przy ulicy Różanej, 26,5 m2, na 2 piętrze. Mieszaknie jest słoneczne, z widną kuchnią (okno w kuchni). Jest również umeblowane, wyposażone w sprzęt rtv i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

195 000 zł68 m² 2 850,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, jasne i przestronne mieszkanie w centrum miasta z widną kuchnią i łazienką. Duże ustawne pokoje, nowe instalacje. Kamienica po remoncie elewacji i dachu, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

112 000 zł36 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie - Elbląg ul. Władysława IV Powierzchnia - 36 m2 Mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Sielanka. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum,Elbląg

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane 2 pokojowe mieszkanie położone w centrum przy ul. 3 maja. Lokal w bardzo dobrym stanie , na II piętrze, z balkonem. Cena 1400 zł + energia. W cenie opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

195 000 zł74 m² 2 649,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na 3/6 p. przy ul. Lotniczej. Mieszkanie o pow. 73,4 m2 jest w dobrym stanie technicznym, okna pcv, na podłodze- parkiet, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, komfortowe mieszkanie na drugim piętrze z piękną panoramą Elbląga widoczną z przestronnego balkonu. Nowoczesne budownictwo, blok 4-kondygnacyjny z 2007 roku. Przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

120 000 zł39 m² 3 092,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Dwustronne mieszkanie, 38,8 m2, z możliwością przeaaranżowania na dwa niezależne pokoje i kuchnię. Elbląg, za Politechniką, ulica Wyczółkowskiego. Parter. Nowe elewacje budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal o pow. 36 m2 położony na parterze w centrum przy ul. 1 maja. nadający się idealnie na biuro, gabinet itp. Obecnie jest to lokal mieszkalny składający się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Zatorze,Elbląg

195 000 zł74 m² 2 649,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Związku Jaszczurczego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł55 m² 21,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50,40m2 ul. Zw. Jaszczurczego w skład nieruchomosci wychodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Bardzo atrakcyjne mieszkanie nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

85 000 zł30 m² 2 837,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja nieruchomości lexnova Sprzeda mieszkanie jednopokojowe w Elblągu (osiedle na stoku )o pow.26,32m2 na IIp. Kawalerka w stanie technicznym dobrym. Lokal składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

243 000 zł81 m² 3 007,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Królewieckiej W elblągu Proponujemy państwu kupno mieszkania 3 pokojowego, zlokalizowanego w Elblągu przy ul. Królewieckiej, blisko nowo powstających loftów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

138 000 zł48 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kalenkiewicza 2-pokojowe na VI p (wspaniałe widoki,) powierzchnia 48,6 m2 cw I co Z miasta rozkładowy ukłąd mieszkania balkon I okna salonu od południowego zachodu dwustronna wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł63 m² 3 787,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże, przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 63,1 m2 przy ul. Zielonej- w centrum, ale przy cichej ulicy. Mieszkanie z nowych zasobów spółdzielni Filar położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

129 000 zł105 m² 1 228,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! duże ( 105 m2 ) mieszkanie w elblągu W atrakcyjnej cenie! powierzchnia 105 m2 mieszkanie w kamienicy, gdzie wszystkie mieszkania są własnościowe klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urocza

Centrum,Elbląg

199 900 zł60 m² 3 354,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rzadkość na elbląskim rynku nieruchomości. Mieszkanie w centrum miasta przy ul. Uroczej, o powierzchni 59,60 m2. Mieszkanie aktualnie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Związku Jaszczurczego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

238 000 zł50 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50,40m2 przy ul. Zw. Jaszczurczego w skład nieruchomości wychodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Bardzo atrakcyjne mieszkanie nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

144 000 zł38 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lexnova Sprzedam dwupokojowe mieszkanie położone w Elblągu przy ul. Mickiewicza. Powierzchnia 37,8m2 + piwnica 2,5 m2, piętro 4. Mieszkanie po remoncie. Ładna zabudowa kuchenna z sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Media Z miasta, odnowiona kamienica, i piętro, balkon cena do negocjacji! Duże przestronne mieszkanie (60m2) w Elblągu składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Elbląg

100 000 zł55 m² 1 814,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie w Centrum miasta W okazyjnej cenie mieszkanie 2 pokojowe na parterze kamienicy do remontu, w okolicy park, szkoły przedszkola, centrum handlowe, ośrodek zdrowia, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum elbląga Sprzedam mieszkanie - Elbląg, Oboźna NOWE ZASOBY, CENTRUM, MEDIA Z MIASTA, I PIĘTRO Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowych zasobów Z 2013 R. - 2 pokojowe - na wynajem - elbląg Prezentujemy państwu nowoczesne mieszkanie dwupokojowe znajdujace się w świetnej lokalizacji Elbląga przy ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fałata

Elbląg,warmińsko-mazurskie

174 000 zł40 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 2 pokoje - na sprzedaż - atrakcyjna lokalizacja - przy parku kajki garaż W cenie! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na II piętrze przy ul. Fałata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Globe house nieruchomości Sprzedamy mieszkanie 2 pokoje 37m2 - Elbląg - Giermków - Cena: 119.000,- Sprzedamy mieszkanie w centrum miasta przy ul. Giermków 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

210 000 zł41 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowych zasobów Z 2013 R. - 2 pokojowe - na sprzedaż - elbląg Prezentujemy państwu nowoczesne mieszkanie dwupokojowe znajdujace się w świetnej lokalizacji Elbląga przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

115 000 zł45 m² 2 565,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Elbląg, 1-go Maja CENTRUM, I PIĘTRO, 2 POKOJE 44m2 MEDIA Z MIASTA, MDM Ścisłe centrum miasta, Mieszkanie jest usytuowane na I - piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

177 999 zł49 m² 3 625,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż lub zamiana na dom Z dopłatą- 3 pokoje- nowszych zasobów- atrakcyjna lokalizacja- ul. Kosynierów gdyńskich- media Z miasta. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bażantarnia

Bażantarnia,Elbląg

239 000 zł81 m² 2 950,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z nowowymurowanym kominkiem z prawdziwej cegły, otwarta kuchnia z umeblowaniem i nowym wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

165 000 zł52 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Lexnova nieruchomości Sprzeda dwupokojowe mieszkanie położone w Elblągu przy ul. Słonecznej. Powierzchnia 51,7m2 + piwnica 8,2m2 , piętro II. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kalenkiewicza dwupokojowe na 6 piętrze (wspaniałe widoki,) powierzchnia 48,6 m2 cw I co Z miasta rozkładowy ukłąd mieszkania balkon I okna salonu od południowego zachodu dwustronna.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij