dowolna

Mieszkania w centrum Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogrodowa

Witoszewo,Elbląg

635 000 zł85 m² 7 497,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Piękne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Elbląga Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Elbląga przy ulicy Ogrodowej 5. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zajchowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

310 000 zł46 m² 6 781,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz piwnicy o łącznej powierzchni użytkowej 45,71 m (bez piwnicy 42,24 m ) Elbląg, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Królewiecka

Truso,Elbląg

499 999 zł82 m² 6 119,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu przedstawia Państwu 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na sprzedaż, położone przy ul. Macieja Kalenkiewicza, na osiedlu ?zawada? w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Zawada,Elbląg

449 000 zł60 m² 7 508 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na Zawadzie przy ulicy Szarych Szeregów. Usytuowane na X piętrze w bloku z nowoczesną windą. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

414 000 zł55 m² 7 591 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz czteropokojowego, wyremontowanego mieszkania? Chcesz się wprowadzić już dziś? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 54,54m2 znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

419 000 zł47 m² 8 915 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Kalenkiewicza. Usytuowane na VII piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Zawada,Elbląg

379 000 zł41 m² 9 244 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Lokal składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefczyka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

158 000 zł27 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 27,10/m2 znajdujące się na trzecim piętrze odnowionej i zmodernizowanej kamienicy przy ulicy Stefczyka w Elblągu. Trochę więcej o mieszkaniu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworkowa

Krasny Las,Elbląg

339 000 zł85 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone w Elblągu. Poszukujesz dużego mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny? Cenisz sobie uroki przyrody, chciałbyś zamieszkać w otoczeniu Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwustronne, wysokie mieszkanie w Centrum Elbląga przy ul. 1 maja. Gotowe i zadbane 58 m2 w kamienicy z parkingiem Rozkład: - salon 21m2 od strony południowej, - sypialnia 16m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawada,Elbląg

379 000 zł41 m² 9 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ul. Podgórna 5, 3piętro. Wgn nieruchomości oddział w Elblągu poleca 3-pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Podgórnej. Mieszkanie o powierzchni 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 2 piętro, oddzielna kuchnia, pomieszczenie gospodarcze/garderoba, 54M2, elbląg ul. Królewiecka. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Elbląg

450 000 zł69 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność sprzedać jedyne w swoim rodzaju mieszkanie położone na 1 piętrze, przy ulicy Grobla Św. Jerzego nr 11. Mieszkanie o powierzchni 68,70 m2 usytuowane na 1 piętrze cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Bażantarnia,Elbląg

2 500 zł59 m² 43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - ul. Częstochowska - wolne od zaraz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 58,78 m2 przy ulicy Częstochowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Zakrzewo,Elbląg

299 999 zł57 m² 5 268,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Elbląg

179 000 zł34 m² 5 327,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica teatralna, 2 pokoje, IV piętro, parking ze szlabanem, do remontu. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Elbląg

309 000 zł47 m² 6 602,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica nowowiejska, 3 pokoje, II piętro, parking ze szlabanem, do remontu. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł42 m² 6 848 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w centrum Elbląga przy ulicy Odzieżowej. Lokal składa się z 2 pokoi, odrębnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Centrum,Elbląg

289 000 zł42 m² 6 848,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica odzieżowa, 2 pokoje, i piętro, balkon, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Odzieżowej. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

450 000 zł61 m² 7 329 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Myślałeś o przestronnym, urządzonym i dobrze zlokalizowanym mieszkaniu dla siebie i Twojej rodziny? Właśnie takie o jakim marzyłeś mamy aktualnie w swojej ofercie. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Elbląg

399 000 zł47 m² 8 492,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Elbląg

1 300 zł32 m² 40,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

310 000 zł48 m² 6 498,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta: oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Elbląskiej Zawadzie przy ul. Szarych Szeregów. Marzysz aby każdego dnia pić kawę z pięknym widokiem? Ta nieruchomość jest więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Witoszewo,Elbląg

489 000 zł77 m² 6 365 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,83 m2 położone na drugim piętrze, w bloku mieszkalnym przy ul. Polnej 21. W skład nieruchomości wchodzi: kuchnia - osobne widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł41 m² 6 516 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukacie Państwo mieszkania dla siebie, a może planujecie zakupić nieruchomość inwestycyjną? Proponuję mieszkanie dwupokojowe z balkonem w świetnej lokalizacji! Mieszkanie usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Elbląg,warmińsko-mazurskie

425 000 zł64 m² 6 672 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość przy ulicy Obrońców Pokoju - funkcjonalny rozkład - 63,70 m2. Sprzedam 3 pokojowe w okolicy Centrum Handlowego Ogrody. Mieszkanie znajduje się w bloku z zadbaną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

1 300 zł34 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Umeblowane, gotowe do wynajęcia. Na powierzchnię 34 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Elbląg,warmińsko-mazurskie

770 000 zł72 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowego właściciela szuka 3-pokojowy apartament w atrakcyjnej części Elbląga, położony przy Alei Jana Pawła II. To nieruchomość o powierzchni 71,72 m, mieszcząca się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Elbląg,warmińsko-mazurskie

375 000 zł50 m² 7 545 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz trzypokojowego mieszkania, do którego mógłbyś się od razu wprowadzić? Liczy się dla Ciebie dobrze skomunikowana lokalizacja? To ta oferta spełnia twoje wymagania. Przestawiam Państwu gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł47 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Elblągu na nowopowstałym osiedlu przy ul. Łęczyckiej 14b Lokalizacja: nieruchomość na wynajem znajduje się na nowym, kameralnym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestawiam Państwu na wynajem trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Obrońców Pokoju. Nieruchomość mieści się na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku w zasobach sm Filar. Lokal o pow. 49,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

419 000 zł55 m² 7 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukacie Państwo mieszkania dla siebie w dobrej lokalizacji, a może planujecie zakupić nieruchomość inwestycyjną? Proponuje mieszkanie z nowszych zasobów przy ulicy Hetmańskiej, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł47 m² 6 787 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji w sąsiedztwie Centrum Handlowego Ogrody? Zależy Ci na braku sąsiadów nad Tobą? A może po prostu myślisz o inwestycji- to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum Elbląga? Sprawdź Naszą nową ofertę! Lokalizacja: dwupokojowe mieszkanie znajduje się na ul. Próchnika w Elblągu. W okolicy mamy kino, park i sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Kępa Północna,Elbląg

299 000 zł49 m² 6 127,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokoje, widna kuchnia, balkon, 4 piętro, 48,8M2, ul. Topolowa. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu w dniu dzisiejszym mieszkanie przy ul. Topolowej w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem, kawalerka, parter, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w centrum elbląga. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie, w centrum Elbląga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Zawada,Elbląg

409 000 zł62 m² 6 650,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego/ autobusowego - 5 minut do trasy S7 zapewniające szybkie połączenie z Trójmiastem - 5 minut pieszo do centrum handlowego - blisko Parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł42 m² 6 872 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dwupokojowego mieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta? A może chcesz zainwestować swoje pieniądze i czerpać dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

172 000 zł25 m² 6 908 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 24,90m2, położone w Elblągu przy ulicy Kwiatowej nr 14, w budynku wybudowanym w 1999 roku. Mieszkanie składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł44 m² 6 629 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy komfort i przestronność, a jednocześnie jest idealne dla singli, osób starszych oraz jako atrakcyjna inwestycja na wynajem. Zapraszamy do odkrycia.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij