dowolna

Mieszkania w bloku Elbląg - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz walizki? Prezentujemy idealną ofertę. Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 61,40 m2 przy ulicy Wybickiego. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł56 m² 9 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł50,03 m² 6 955,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj urok klasycznego mieszkania w centrum miasta przy ul. Związku Jaszczurczego. Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie, które łączy sprawdzoną jakość wykonania z doskonałym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł67,11 m² 11 205,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Łęczyckiej o powierzchni 67,11 m, po generalnym remoncie dopracowane z dbałością o każdy szczegół, tworzące spójną i komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł36,70 m² 10 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 36,70 m , usytuowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Proponujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze przy ul.Wyczółkowskiego. Mieszkanie składa się z przestronnej kuchni, sypialni, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Zawadzie przy ulicy Wiejskiej o powierzchni 49 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku z nowoczesną windą do poziomu samego dworu. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiejskiej w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 49 m2, na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł25,53 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania kawalerki, w cichej okolicy, otoczonej zielenią i oddalonej od głównych ulic. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,70 m² 7 316,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przestronnego balkonu. Pokoje, kuchnia i przedpokój są nieumeblowane, dzięki czemu przyszły właściciel może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

429 000 zł52,80 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 1 piętrze przy ulicy Płk. Dąbka. Lokal składa się z salonu z balkonem, dwóch odrębnych sypialni, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,40 m² 9 914,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta Na sprzedaż mieszkanie wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 58,4 m , położone w Elblągu przy ul. Podgórnej 3, na 8. piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,93 m² 10 495,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,93 m , położone na szóstym piętrze nowoczesnego, ośmiopiętrowego budynku z windą (2022 r.), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł48,10 m² 37,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Fromborskiej usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 48,10 m2, na które składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł28,80 m² 9 549 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie | 28,8 m | Parter z windą ul. Okulickiego Szukasz mieszkania, do którego można wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DE facto Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie na ul. Gwiezdnej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Gwiezdnej w Elblągu, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

639 000 zł71,09 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym bloku, gdzie będziesz mógł się wprowadzić razem z rodziną? Chcesz zaaranżować nieruchomość według swojego gustu i pomysłu? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

559 000 zł68,10 m² 8 209 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, w którym od pierwszego kroku poczujesz spokój i wygodę codziennego życia? Takiego, w którym każdy domownik będzie miał swoją przestrzeń, a wspólne chwile.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł36,60 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta Na wynajem kawalerka o powierzchni 36,6 m , położona na 3 piętrze w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Broniewskiego, co zapewnia szybki dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,50 m² 8 890,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Andersa w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,50 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kasprzaka w Elblągu usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,60 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,10 m² 7 470,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z wielkiej płyty przy ul. Fromborskiej w Elblągu. Atuty nieruchomości - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł49 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na wynajem umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, w ścisłym centrum, w sąsiedztwie elbląskiej Starówki. Mieszkanie jest zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,82 m² 9 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment->dwupoziomowe mieszkanie 91,82 m | Willa Rosa | Winda | Centrum Elbląga Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91,82 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 559 zł43,91 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny powstaje wyjątkowe osiedle mieszkaniowe. Osiedle Nove Ogrody to kameralne apartamentowce o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł100,70 m² 7 149,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 100,70 m2, zlokalizowany w samym centrum Elbląga przy ul. Oboźnej. Mieszkanie znajduje się na III piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,70 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem od zaraz! Szukasz przytulnego miejsca, które zapewni Ci spokój i wygodę? Ta kawalerka przy ul. Szarych Szeregów czeka właśnie na Ciebie! Opis nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

629 000 zł62,04 m² 10 138,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i słonecznym balkonem przy ul. Robotniczej! Idealne dla osób, które cenią przestrzeń, świetną lokalizację i chcą mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokorna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

trzy pokoje, media z miasta, dobry standard mieszkania z częściowym umeblowaniem Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 48 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł51,29 m² 7 096,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe (pierwotnie 3-pokojowe), w sercu Elbląga - Funkcjonalność i Świetna Lokalizacja Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 10 piętro, balkon, piwnica, 61,4M2. Wgn Nieruchomości odział w Elblągu przedstawia Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,4m2 przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,80 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na szczycie codzienności Twoje miejsce z charakterem Wyobraź sobie: otwierasz drzwi mieszkania i od razu czujesz przestrzeń. Jasne światło wpada przez okna, a przed Tobą salon,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje trzy pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w bloku 7 piętrowym przy ul. Wiejska 3b w pobliżu parku Modrzewie. Lokalizacja : Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,59 m² 7 581,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu Elbląg przy ulicy Kopernika 12. To miejsce, które od pierwszego kroku daje poczucie ciepła, komfortu i domowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł43,10 m² 5 916 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Czerniakowskiej, naprzeciwko uczelni Akademia Nauk Stosowanych. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, dla mieszkańców parking.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

410 000 zł49,70 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,7 m2, położone na parterze w bloku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64,93 m² 6 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w bardzo pożądanej i wygodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Powierzchnia: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł51,17 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne Miejsce dla Singla, pary lub jako Inwestycja Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, które jednocześnie oferuje szybki dojazd do centrum miasta? Oto propozycja, która spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"To twoja inwestycja nie tylko Metr Kwadratowy" 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Wybickiego, elbląg Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m, położone na 7.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij