dowolna

Mieszkania Elbląg Śródmieście

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Elbląg

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe częściowo umeblowane. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze,bez balkonu jednostronne. W kuchni szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

365 000 zł43 m² 8 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nowoczesnego dwupokojowego mieszkania, po remoncie gotowego do zamieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej. A może szukasz inwestycji pod wynajem? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Śródmieście,Elbląg

237 000 zł32 m² 7 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Proponujemy Państwo do sprzedaży ładne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31,50 m2, położne na III piętrze przy ul.Grobla Św. Jerzego. Budynek wybudowany w 1996 r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Elbląg

415 000 zł59 m² 7 033,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Tu nie ma miejsca na niedopowiedzenia: 415 000 zł za mieszkanie przy ul. Kopernika i 30 000 zł za garaż 18 m , który jest integralną częścią tej oferty/ zakup obligatoryjny. Łącznie: 445.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

430 000 zł76 m² 5 635,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 2 pokoje, widna kuchnia, 2 piętro, centrum elbląga, ul. Obożna 21. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu 2 pokojową nieruchomość o powierzchni 76,3 m2, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Śródmieście,Elbląg

209 000 zł28 m² 7 572,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas! 0% prowizji dla kupującego! Wirtualny spacer który odzwierciedla stan mieszkania: jeśli marzysz o wygodnym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu, mamy coś idealnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Elbląg

428 000 zł51 m² 8 408,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie /elbląg centrum / Warmia rezerwacja do 15.04.2026 3TREE- NA SPRZEDAŻ nowoczesne mieszkanie przy parku - cisza, zieleń i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Elbląg

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 45 M2, po generalnym remoncie, centrum miasta, ul. Giermków. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu przedstawia Państwu mieszkanie przy ul. Giermków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Śródmieście,Elbląg

1 100 zł35 m² 31,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przestronne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe z balkonem. Lokal jednostronny, słoneczny. Atrakcyjna lokalizacja, blisko Stare Miasto, sklepy, przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nitschmanna

Śródmieście,Elbląg

829 000 zł115 m² 7 208,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe, dwupoziomowe w Elblągu przy ulicy Nitschmanna o powierzchni 115 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w budynku z nowszych zasobów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Elbląg

395 000 zł55 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m, położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Oboźnej w Elblągu. Nieruchomość łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

298 000 zł37 m² 8 010,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Elbląg

1 200 zł39 m² 31,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie na wynajem w Elblągu przy ul. Giermków, duża kawalerka 38,6m2, 2 piętro, balkon, w okolicy Elbląskiej Starówki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kościuszki

Śródmieście,Elbląg

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Polecamy bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37 m2, po generalnym remoncie, usytuowane na wysokim parterze w bloku 3 piętrowym ( rok budowy 1992 ) przy ul.Kościuszki. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Robotnicza

Śródmieście,Elbląg

479 900 zł60 m² 8 052,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Elbląga, przy ulicy Robotniczej 160. Idealne dla rodziny z dziećmi lub par, które cenią przestrzeń i wygodę. Lokalizacja ułatwia codzienne życie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Elbląg

360 000 zł42 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: elbląg, ul. Giermków 17 mieszkanie na parterze, 250m od starówki! Gotowe do zamieszkania lub dla inwestora z możliwością kontynuacji najmu krótkoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Elbląg

399 000 zł45 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica 12 lutego 30, 3 pokoje, IV piętro, mieszkanie po generalnym remoncie. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Śródmieście,Elbląg

1 950 zł49 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W regal parku dla osób wymagających! cena najmu: 1950 zł powierzchnia: 49,28 m2 2 pokoje I piętro taras 30m2 umowa najmu okazjonalnego Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Elbląg

2 150 zł35 m² 62,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Elbląg

459 000 zł47 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie W centrum elbląga, ulica winna, IV pietro, 2 pokoje, 46,6M2, garaż podziemnny. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu przestronne, gotowe do wprowadzenia dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giermków

Centrum,Elbląg

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 45 M2, w trakcie generalnego remontu, centrum miasta, ul. Giermków. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu przedstawia Państwu mieszkanie przy ul. Giermków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

225 000 zł42 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Elbląg

2 000 zł36 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybunalska

Śródmieście,Elbląg

499 000 zł57 m² 8 693,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Trybunalskiej o powierzchni 57,4 m2. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w odnowionej, ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Elbląg

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na II pietrze w bloku IV piętrowym przy ul. Odzieżowej. Mieszkanie czyste, częściowo ( bez pralki ) umeblowane z balkonem. Typ umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

399 999 zł63 m² 6 349,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Elbląg

620 000 zł96 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Nowa niższa cena! bez prowizji od kupującego Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 96,1 m2 na pierwszym piętrze z tarasem i z dwiema łazienkami w spokojnej części centrum Elbląga! Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Śródmieście,Elbląg

409 000 zł76 m² 5 381,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 12 Lutego

Śródmieście,Elbląg

200 000 zł32 m² 6 211,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Śródmieście,Elbląg

299 000 zł47 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 47 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku. Lokal składa się z salonu z balkonem , niezależnej sypialni, sporej ustawnej kuchni, łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nitschmanna

Centrum,Elbląg

1 800 zł42 m² 42,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, centrum, ulica henryka nitschmanna, 2 pokoje, 3 piętro, balkon, osobna kuchnia, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu prezentuje na wynajem w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Elbląg

Centrum,Elbląg

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Uwaga okazja 319 tyś Przytulne mieszkanko w centrum Elbląga Mieszkanie na tą chwilę 3 pokojowe plus piwnica łącznie 67m2 Mieszkanie bardzo funkcjonalne Gdyż pokoje nie są przejściowe Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. 3 Maja

Centrum,Elbląg

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 40m2.Ogrzewanie i ciepła woda z miasta. Pokój czesciowo umeblowany Istnieje możliwość dodatkowego doposażenia w uzgodnieniu z najemca. Koszt wynajmu 1700 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Elbląg

279 000 zł44 m² 6 297,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich o powierzchni 44,3 m2. Nieruchomość zlokalizowana na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Śródmieście,Elbląg

2 350 zł51 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny Mieszkanie 2pokojowe 51m2 (parter)elbląg ul.Łęczycka Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużą łazienką znajdujące się w Elblągu przy Ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Elbląg

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Odzieżowej o powierzchni 44 m2. Nieruchomość zlokalizowana na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Elbląg

250 000 zł38 m² 6 527,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Nowowiejskiej o powierzchni 38,3 m2. Nieruchomość zlokalizowana na siódmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Śródmieście,Elbląg

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia mieszkanie w Rezydencji Dolinka o powierzchni 36mkw. Lokalizacja Rezydencja Dolinka przy ulicy Traugutta w nowym apartamentowcu. Opis nieruchomości Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Elbląg

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem Elbląg, ul. Nowowiejska Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 10. piętrze wieżowca przy ul. Nowowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Centrum,Elbląg

219 000 zł34 m² 6 479,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica I-go maja, pokój, 3 piętro, balkon, osobna kuchnia, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu poleca w dniu dzisiejszym na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Centrum,Elbląg

349 000 zł38 m² 9 189,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Elbląga przy ulicy Nowowiejskiej, 8 piętro, balkon, parking za szlabanem, po generalnym remoncie, 37,98m2.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij