dowolna

Kawalerki Elbląg - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Cena 249.000 dostępna tylko do 18.10.2025 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z łatwym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co dzień? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Witoszewo,Elbląg

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle witoszewo, ulica stanisława wyspiańskiego, 1 pokój Z aneksem kuchennym, II piętro, piwnica. Wgn - nieruchomości Oddział w Elblągu w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Elbląg

Śródmieście,Elbląg

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w Elblągu przy ul. 1-go Maja 46 (okna na ul. Hetmańską). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest po remoncie i w pełni umeblowane. Cena najmu 1350 + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

1 200 zł29 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe w bloku położone na czwartym ostatnim piętrze. Umeblowane, gotowe do wynajęcia. Na powierzchnię 28,66 m2 składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

218 000 zł26 m² 8 283 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż umeblowane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ulicy Robotniczej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłoczowskiego

Nad Jarem,Elbląg

1 400 zł35 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu - Wynajem okazjonalny - lexnova nieruchomości Do wynajęcia: 1-pokojowe mieszkanie, elbląg - ul. Piotra Kłoczowskiego (osiedle Nad Jarem) Powierzchnia: 35,49 m2 Piętro: II (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł32 m² 6 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta Elbląg. Nieruchomość o metrażu 32,40 m2 zlokalizowana jest na 10 piętrze w wieżowcu przy ulicy Pułkownika Dąbka. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł24 m² 9 113,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowa okazja! Oferuję na sprzedaż przytulną kawalerkę położoną w samym centrum miasta, przy ulicy Gwiezdnej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł27 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, świeżo po generalnym remoncie w bloku przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Mieszkanie na parterze w bloku 4 piętrowym. Okna wychodzą na spokojne zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 000 zł27 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27 m2 usytuowana na 1 piętrze Mieszkanie dwustronne, ekspozycja wschód- zachód. Okna pcv. Ogrzewanie i ciepła woda z miasta. Budynek po termoizolacji, wjazd na parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Plac Wolności

Nowe Miasto,Elbląg

178 000 zł21 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy kawalerkę tuż przy starym mieście w Elblągu na ulicy Plac Wolności o powierzchni 21,2 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

180 000 zł23 m² 7 930 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 22,70 m, położoną na parterze, co stanowi ogromny atut dla osób szukających wygodnego i łatwo dostępnego mieszkania. Idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum miasta dla singla lub pary! powierzchnia 39,00 m2 kawalerka I piętro balkon wszystkie media Z miasta niski czynsz umowa najmu okazjonalnego Polecamy do wynajmu dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł33 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta: na sprzedaż przytulne mieszkanie w Elblągu idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: elbląg, ul. Tadeusza Kościuszki spokojna okolica z doskonałym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Witoszewo,Elbląg

1 400 zł26 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Z balkonem gotowa do wprowadzenia | ul. Ogrodowa Szukasz przytulnej kawalerki z balkonem, gotowej do zamieszkania bez dodatkowych nakładów? A może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

158 000 zł26 m² 6 053,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie idealne na start! cena: 158 000 zł powierzchnia: 26,10 m2 2 piętro piwnica 4,80 m2 czynsz 340 zł Polecamy Państwu jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

268 000 zł35 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka 35,40 m2 na elbląskiej Starówce przy ulicy Studziennej. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy. Kuchnia w pełni umeblowana, w łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

227 000 zł24 m² 9 447 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej zielonych i urokliwych części Elbląga przy ulicy Władysława IV, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przy Bramie Targowej

Stare Miasto,Elbląg

2 000 zł37 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie! Idealna dla pary, singla oraz każdego, kto ceni sobie dobry standard mieszkania, atrakcyjność lokalizacji, bliskość kawiarni, restauracji i pięknej architektury. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

195 000 zł26 m² 7 409 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Płk. Dąbka 98 z zasobów Sielanki, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Kajki. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, odrębnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Witoszewo,Elbląg

242 000 zł26 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Giermków

Nowe Miasto,Elbląg

199 000 zł29 m² 6 791,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż kawalerkę w Elblągu przy ulicy Giermków o powierzchni 29,3 m2. Nieruchomość zlokalizowana na dogodnym pierwszym piętrze i składa się z salonu, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wigilijna

Stare Miasto,Elbląg

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia klimatyczną kawalerkę na Starym Mieście w Elblągu o powierzchni 21 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia gotową kawalerkę w Elblągu przy ulicy Teatralnej o powierzchni ok. 25 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wigilijna

Stare Miasto,Elbląg

362 000 zł33 m² 10 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka Z wydzieloną częścią sypialnianą na starówce W kamienicy Z windą Mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane na IV -ostatnim piętrze przy ulicy Wigilijnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł32 m² 6 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

434 000 zł41 m² 10 567,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta: na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Elbląga, na ul. Bednarskiej o powierzchni 41,07 m2 w inwestycji "bulvar". To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na sprzedaż w Elblągu przy ul. 1 maja - idealna pod własną aranżację! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m, zlokalizowaną w sercu Elbląga przy ul. 1 maja. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Zawada,Elbląg

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania dla singla lub pary w dogodnej lokalizacji? A może chcesz zainwestować środki pod wynajem? feniks Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Witoszewo,Elbląg

280 000 zł31 m² 9 067,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka Z miejscem postojowym W hali garażowej W budynku Z 2009r. Cena mieszkania: 280 000 zł powierzchnia: 30,88 m2 III piętro taras miejsce W hali garażowej 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

362 000 zł33 m² 10 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Feniks Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Wigilijnej. Parametry mieszkania: * powierzchnia 33 m2 * 1 pokój * 4 piętro (winda) * media z miasta * czynsz 265zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł34 m² 7 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

205 000 zł33 m² 6 212 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 33 m malborska gotowa do zamieszkania / inwestycji Przedstawiam Państwu funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m z dużym balkonem, położoną na V piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Winnica,Elbląg

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica piechoty, 1 pokój, VI pietro, balkon, parking. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje 1 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Piechoty 12. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grobla Świętego Jerzego

Śródmieście,Elbląg

245 000 zł32 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta może Cię zainteresować! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze trzypiętrowego bloku z 1996 roku, przy ul. Grobla Świętego Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

227 000 zł24 m² 9 447 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy przy ulicy Władysława IV, zaraz przy jednym z ładniejszych, niedawno zmodernizowanych parków w Elblągu - Park Dolinka, gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gwiezdna

Ogrody,Elbląg

1 200 zł24 m² 49,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie 1 pokojowe położone przy ul.Gwiezdnej w Elblągu. Lokal zadbany, kompletnie umeblowany ( pralka, lodówka, telewizor ). Mieszkanie skierowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w centrum miasta, przy ul. Płk. Dąbka. Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 32 m2 położone jest na IV piętrze w budynku. czteropiętrowym Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Kępa Północna,Elbląg

210 000 zł30 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica topolowa, 1 pokój, parter, piwnica. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż kawalerkę w kamienicy przy ulicy Topolowej. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł33 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka - malborska - gotowa do wprowadzenia. Sprzedam przytulną kawalerkę o powierzchni 33,00 m2 znajdującą się na V piętrze. Kawalerka bardzo czysta i zadbana, gotowa do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł30 m² 7 119 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne zadbane mieszkanie w otoczeniu zielonego parku Modrzewie. Sprzedam mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wiejskiej, o metrażu 30,20 m2 + piwnica 2,45 m2. Osiedle Zawada - to rozwinięta.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij