dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Elbląg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Elbląg

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na II pietrze w bloku IV piętrowym przy ul. Odzieżowej. Mieszkanie czyste, częściowo ( bez pralki ) umeblowane z balkonem. Typ umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł36 m² 8 665 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Blok w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Sielanka. Wszystkie media z miasta, niski czynsz, przynależna piwnica. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł39 m² 8 118,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferta: na sprzedaż wygodne, jasne mieszkanie idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: "osiedle za Politechniką" spokojna i dobrze skomunikowana część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

406 570 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne mieszkanie z dużym tarasem i doskonałą lokalizacją! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze na cenionym osiedlu Sadowa. Komfortowe wnętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Na Stoku,Elbląg

239 000 zł38 m² 6 369,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 4 piętro, 37,52M2, elbląg centrum ul. Płk. Dąbka 78. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł46 m² 33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum miasta- ul. Hetmańska. Mieszkanie usytuowane w bloku na 4 piętrze. Składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, odrębnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł41 m² 8 319 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Miejsca przytulnego, wyremontowanego, w świetnej lokalizacji takiego, które będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł34 m² 7 794 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym kącie? A może szukasz inwestycji, która będzie przynosić korzyści? Prezentowana nieruchomość nadaje się idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł50 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament z tarasem położony na nawo wybudowanym osiedlu "belweder Park " Osiedle monitorowane, z wjazdem tylko dla mieszkańców- szlaban. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

305 000 zł48 m² 6 394 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 47,70 m2 z balkonem usytuowane na 9 piętrze przy ulicy Wybickiego w bloku po termoizolacji. Lokal składa się z przestronnego salonu z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 zł37 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o pow.36,80 m2,położone na IV piętrze przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Lokal o funkcjonalnym rozkładzie do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł40 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w bloku przy ulicy Kopernika 12. Lokal składa się z dużego pokoju z balkonem, drugiego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grobla Świętego Jerzego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

429 000 zł57 m² 7 473,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4 m , zlokalizowane w Elblągu przy ul. Grobla św. Jerzego 5, w prestiżowej inwestycji Willa Syrena. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

417 240 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Elbląga, na ul. Bednarskiej o powierzchni 43,92 m2 w inwestycji "bulvar". To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Na Stoku,Elbląg

323 500 zł32 m² 9 984,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja mieszkania w Elblągu na cichym, czystym i cieszącym się ogromnym zainteresowaniem osiedlu administrowanym przez sm Sielanka. Bliskość licznych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

638 000 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam 2-pokojowy apartament przy Alei Jana Pawła II Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament położony przy Alei Jana Pawła II, na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

2 000 zł41 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na I piętrze w kamienicy na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem, w budynku jest winda. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

329 500 zł38 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szukasz dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie, do którego mógłbyś się od razu wprowadzić? A może chcesz zainwestować swoje pieniądze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Śródmieście,Elbląg

299 000 zł47 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 47 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku. Lokal składa się z salonu z balkonem , niezależnej sypialni, sporej ustawnej kuchni, łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawada,Elbląg

1 500 zł29 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle zawada, ulica wybickiego, 2 małe pokoje, parter, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu prezentuje na wynajem mieszkanie w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubraniecka

Łasztownia,Elbląg

1 500 zł40 m² 37,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lexnova nieruchomości Lokal dostępny od 15 stycznia 2026r. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w bloku piętro III Ogrzewanie i cwu z sieci miejskiej. Parking przy budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania 2 pokojowego w centrum miasta. Dostępne od lutego 2026r. Lokal o pow. ok. 38m2 na V-tym piętrze (winda). Lokal składa się z salonu z tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł38 m² 7 060,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m zlokalizowane w kameralnym budynku z 1950 roku. Lokal ogrzewany jest piecem gazowym, a ciepła woda pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Witoszewo,Elbląg

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na parterze w apartamentowcu przy ulicy Bema na osiedlu zamkniętym Belweder Park. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni bez okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

2 500 zł45 m² 55,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W standardzie premium, elbląg, osiedle okólnik, ulica grunwaldzka , II piętro, 2 pokoje, duży balkon, parking ze szlabanem. Wgn ? nieruchomości Oddział w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Elbląg

475 000 zł54 m² 8 789,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nitschmanna

Centrum,Elbląg

1 800 zł42 m² 42,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, centrum, ulica henryka nitschmanna, 2 pokoje, 3 piętro, balkon, osobna kuchnia, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu prezentuje na wynajem w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł51 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne Miejsce dla Singla, pary lub jako Inwestycja Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, które jednocześnie oferuje szybki dojazd do centrum miasta? Oto propozycja, która spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

280 000 zł43 m² 6 496,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, do remontu, dwa pokoje, parter, oddzielna kuchnia 43,10M2, balkon wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe w okolicy Elbląskiego Targowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Zawada,Elbląg

1 800 zł37 m² 49,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Kępa Północna,Elbląg

1 750 zł42 m² 41,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Zawada,Elbląg

340 000 zł48 m² 7 127,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tytuł: okazja! Przytulne 2 pokoje z windą i balkonem ul. Szarych Szeregów Cena: 340 000 zł Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

360 000 zł44 m² 8 108 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Wyspiańskiego. Przedstawiam Państwu piękne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,40 m, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

1 900 zł47 m² 40,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, warszawskie przedmieście, ulica grunwaldzka, 2 pokoje, parter, piwnica, parking, po remoncie. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu w dniu dzisiejszym poleca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

406 570 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, nowocześnie urządzonego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,30 m, znajdującego się na parterze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

341 170 zł31 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz eleganckiego, nowocześnie urządzonego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych nakładów? A może interesuje Cię gotowa inwestycja pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł51 m² 7 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, bardzo słoneczne strona południowo - zachodnia na Warszawskim Przedmieściu. Składa się z salonu z umeblowanym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł37 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na II piętrze w apartamentowcu Regal Park. Wejście zabezpieczone jest domofonem, w budynku jest winda. Mieszkanie o powierzchni 37,42 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morszyńska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

369 000 zł66 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawa nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w domu jednorodzinnym w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych przy ulicy Morszyńskiej. Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

390 000 zł47 m² 8 228 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla Twojej Rodziny? Marzysz o własnym M, w zacisznym i jednocześnie, dobrze skomunikowanym z resztą miasta, miejscu? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Elbląg

279 000 zł44 m² 6 297,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich o powierzchni 44,3 m2. Nieruchomość zlokalizowana na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij