dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Elbląg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

355 000 zł59 m² 6 012 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie znajdujące się w nowszych zasobach mieszkaniowych, z zagospodarowaną infrastrukturą zieloną wokół budynku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Robotniczej. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 550 zł33 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 Pokojowe w centralnej części Elbląga naprzeciwko Parku Romualda Traugutta Ciesz się spokojem w zamkniętym osiedlu przy ul. Kwiatowej 17 Jeżeli cenisz sobie lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł49 m² 5 910 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe mieszkanie 49 m2 o unikalnym rozkładzie usytuowane na 2 ostatnim piętrze. Lokal składa się z dużego salonu (25m2), drugiego pokoju, kuchni, łazienki z wc, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Zawada,Elbląg

1 300 zł29 m² 45,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle zawada, ulica wybickiego, 2 małe pokoje, parter, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu prezentuje na wynajem mieszkanie w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

245 000 zł48 m² 5 136 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy szukacie mieszkania, które możecie dostosować idealnie pod swój styl i swoje potrzeby? A może chcecie kupić nieruchomość pod inwestycję, która zagwarantuje Wam comiesięczny stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł41 m² 8 022,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie, które znajduje się przy ul. Lubranieckiej w Elblągu. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Nieruchomość o powierzchni 41,01 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oboźna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 888 zł51 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ciekawa oferta Apartament 2-pokojowy o pow.50,76m2 z balkonem Wykonawcą przedsięwzięcia jest renomowana Elbląska firma budowlana, ELZAM-BUD", gwarant wysokiej jakości, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

299 000 zł56 m² 5 329,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Proponujemy Państwu sprzedaż pięknego, obszernego mieszkania 2 pokojowego o pow.56 m2,położonego na trzecim piętrze przy ul. Browarnej ( wjazd od ul. Robotniczej). Budynek z 2001 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Jaszczurczego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł56 m² 6 086 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Chcesz mieszkać w centrum? Szukasz nieruchomości, która ma potencjał inwestycyjny i będzie ją można łatwo wynajmować? Chcesz mieszkać w kameralnym budynku bez dużej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł38 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne na start! 2 pokoje po generalnym remoncie cena: 259 000 zł powierzchnia: 38,5 m2 wszystkie media Z miasta balkon Mieszkanie położone w centrum miasta, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

365 000 zł62 m² 5 887 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w kamienicy nieopodal Parku Kajki. Przestronne 62 m2 oraz przynależne 2 duże piwnice o powierzchni 27,4 m2. Okna wychodzą na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 396 zł36 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie deweloperskie 18 o łącznym metrażu 35,82 m2, położone na V piętrze, w klatce B w którego skład wchodzi : Przedpokój 4,38 m2 Łazienka 3,84 m2 Pokój 9,70 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

270 000 zł40 m² 6 818 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujecie Państwo dobrze zlokalizowanego, wygodnego mieszkania, w którym można zamieszkać bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów? Liczy się dla Was czas, a nie macie go na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł35 m² 6 204 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Myślisz o dwupokojowym mieszkaniu na dobry początek dla siebie i może dla drugiej połowy? A może po prostu myślisz o inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Na Stoku,Elbląg

224 000 zł32 m² 6 978,19 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 2 piętro, ul. Stefana okrzei. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwo kolejne urocze mieszkanie w okolicy Elbląskiego Targowiska oraz wyjazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam lub wynajmę mieszkanie dwupokojowe do remontu- elbląg ul. Beniowskiego 20/2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Łączna powierzchnia lokalu to 35,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

195 000 zł38 m² 5 145 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukają Państwo dwupokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w spokojnej okolicy dla siebie lub jako inwestycja, to ta oferta może spełnić Wasze oczekiwania! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł43 m² 5 326 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na III piętrze w bloku czteropiętrowym z zasobów sm Sielanka. Lokal o powierzchni 42 m2 składa się z przestronnego salonu, sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Elbląg

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe częściowo umeblowane. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze,bez balkonu jednostronne. W kuchni szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Centrum,Elbląg

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, mieszkanie 2 pokojowe na wynajem, neonowa Point ul. 3 maja 15, 1 piętro, duży balkon, nowe mieszkanie deweloperskie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nad Jarem,Elbląg

380 000 zł48 m² 7 993 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Korczaka nad Jarem. Mieszkanie, do którego możesz wejść i zamieszkać bez konieczności wcześniejszej wizyty budowlańców ani też przeżywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Zatorze,Elbląg

246 000 zł42 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie z całym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania w Elblągu przy ulicy Malborskiej. Nieruchomość o powierzchni 42 m2 mieści się na siódmym piętrze w wieżowcu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

248 000 zł51 m² 4 857 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 51,06 m2 w śródmiejskiej części Elbląga przy ulicy Hetmańskiej. Doskonałe dla rodziny lub inwestora, który chciałby czerpać korzyści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Centrum,Elbląg

248 000 zł51 m² 4 857,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica hetmańska, 2 pokoje z osobną kuchnią, 3 piętro, do generalnego remontu, balkon, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu poleca w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł47 m² 6 877 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do wprowadzenia, bez konieczności remontowania i ponoszenia zbędnych dodatkowych nakładów, koniecznie zapoznaj się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Częstochowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

323 755 zł44 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, elbląg, osiedle korona, ulica częstochowska, 2 pokoje, 1 piętro, balkon, miejsce parkingowe, komórka lokatorska. Wgn - nieruchomości oddział w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł46 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Regal Park Oferta wynajmu nowego mieszkania w centrum Lokal na II piętrz o pow. 45,65m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł35 m² 7 637 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz przytulnego mieszkania, w spokojnej, a przy okazji naprawdę bardzo ładnej okolicy? Wyobraź sobie, że właśnie siedzisz na balkonie popijając pyszną mrożoną kawkę, podziwiając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

245 000 zł44 m² 5 606 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w bloku trzypiętrowym z lat 90-tych. Posiada przynależną piwnicę. Blok w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Filar. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

260 000 zł48 m² 5 450,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym W świetnej lokalizacji. Cena: 260 000 zł. Powierzchnia: 47,7 m2 III piętro wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł54 m² 6 149,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w dobrej lokalizacji? To ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł42 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze w kamienicy trzypiętrowej w centrum miasta. Budynek zadbany, dach i elewacja po remoncie. Parking dla mieszkańców za i przed budynkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kamionka,Elbląg

1 500 zł48 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyposażone, zadbane dwupokojowe mieszkanie na ulicy Legionów w Elblągu o łącznej powierzchni 48 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na II piętrze z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Zatorze,Elbląg

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, zatorze, ulica malborska, 2 pokoje, III piętro, meble I sprzęt agd, balkon, piwnica. Wgn - największa sieć nieruchomości w Polsce zaprasza na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawada,Elbląg

230 000 zł37 m² 6 267,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, 1. Piętro, w dogodnej lokalizacji, przy ul. Szarych Szeregów w Elblągu. ( blok 4-piętrowy) Całe mieszkanie posiada 36,70 m2, dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żyrardowska

Zakrzewo,Elbląg

149 000 zł37 m² 3 994,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe, w budynku wielorodzinnym, przy ul. Żyrardowskiej, blisko ch Ogrody. Lokalizacja : Świetnie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Curie-Skłodowskiej

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł39 m² 6 675 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w kameralnej i spokojnej okolicy? Szukasz nieruchomości na parterze z ogródkiem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

360 000 zł39 m² 9 231 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

AS nieruchomości poleca nowoczesne mieszkanie Z tarasem - osiedle sadowa * Gotowe do wprowadzenia, * Parter * 39 mkw * Taras 20 mkw. * zabudowy i agd w cenie * Komórka gospodarcza (10,000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł46 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 45,90 m2 usytuowane przy ul. Beniowskiego w bloku z lat 90-tych. Lokal składa się z przestronnego pokoju, drugiego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł38 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji(budynek z 1995 roku), przy ul. Królewieckiej, dostępne od zaraz Całe mieszkanie posiada 37,50 m2 i w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie na ulicy Jaśminowej, blisko centrum i starego miasta. W mieszkaniu nowa elektryka i hydraulika. Nowa kuchnia z wbudowana plyta indukcyjna.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij