Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Elbląg dolinka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

16,67 zł/m²300 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal użytkowy o powierzchni około 300 m który w przeszłości funkcjonował jako sklep sieci Lewiatan, oferuje przestronną salę sprzedażową oraz rozbudowane zaplecze magazynowosocjalne.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Juliusza Słowackiego, mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, czynsz 400 złotych, ogrzewanie gazowe. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57,50 m² 6 243,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł21 130 m² 30,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: o pow. 21 130 m2 z linią brzegową , porośnięta licznymi krzewami i drzewami. Wzdłuż działki ciągnie się ok. 400m linia brzegowa rzeki Tyny. Dojazd do działki gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Atuty: - dom z kominkiem oraz unikalnym, fińskim piecem steatytowym nunnauuni sercem domu, magazynującym ciepło. - działka przypominająca prywatny park - dorodne sosny, drzewa owocowe, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Trybunalskiej usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 42 m2, na które składają się: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł46,30 m² 8 034,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal usługowy po remoncie idealny na gabinet stomatologiczny, medyczny lub salon fryzjerski Funkcjonalny i estetycznie wykończony lokal usługowy o powierzchni 46,3 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

26,07 zł/m²287,70 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia obiekt idealny pod własną działalność obiekt Z doskonałym dojazdem, szybki wyjazd na obwodnicę elbląga Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny budynek warsztatowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45,41 m² 5 285,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje, media z miasta Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,41 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Wyspiańskiego w Elblągu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

40,28 zł/m²72 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoje miejsce na biznes w samym centrum prestiżowej dzielnicy Elbląga. Oferuję przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok.72 m2,który możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 970 zł105 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka i basenu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

208 000 zł24 m² 8 656 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy przy ulicy Władysława IV, zaraz przy jednym z ładniejszych, niedawno zmodernizowanych parków w Elblągu - Park Dolinka, gdzie znajduje się.