dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Elbląg

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Kamionka,Elbląg

999 999 zł341 m² 2 929,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nitschmanna

Śródmieście,Elbląg

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

239 000 zł25 m² 9 533 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które będzie gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i funkcjonalnym układzie? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Stare Miasto,Elbląg

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu przestronnej i eleganckiej kawalerki o powierzchni 53,4 m2 , położonej na IV piętrze stylowej kamienicy (bez windy), w samym sercu Starego Miasta w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworska

Zawodzie,Elbląg

249 000 zł32 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem odsuniętego od ruchliwych ulic, to jest to najlepszy wybór! Idealne mieszkanie zarówno dla pary, osób starszych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Nad Jarem,Elbląg

499 999 zł135 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł36 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Bażyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze, składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Elbląg

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Witoszewo,Elbląg

492 000 zł62 m² 7 897,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 1991r. przy ul. Polnej. Cena: 492 000 zł Powierzchnia: 62,30 m2 Parter Wszystkie media z miasta Duża piwnica 8,3 m2 Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

1 300 zł26 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 26,50 m2, położone na III pietrze przy ul.Hetmańskiej. Lokal umeblowany, dodatkowe opłaty to czynsz 370 zł + prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł32 m² 7 919,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone przy ul. Ogrodowej w Elblągu, na 3. piętrze w kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

170 000 zł137 m² 1 240,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta Na sprzedaż funkcjonalny budynek przemysłowy o powierzchni ok. 120 m , idealny pod działalność produkcyjną, usługową, warsztatową lub magazynową. Nieruchomość z praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stawnik,Elbląg

319 000 zł55 m² 5 831,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kościuszki w Elblągu. To twoja inwestycja nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł51 m² 4 420,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone przy ul. Czerniakowskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w trzypiętrowej kamienicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Elbląg

456 000 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Nad Jarem,Elbląg

265 000 zł36 m² 7 361 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niedużego mieszkania, zależy Ci na lokalizacji? A może planujesz inwestycję? Jeśli tak jest, czytaj dalej, a nie pożałujesz! Kawalerka, o której mowa mieści się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja atrakcyjna cena! Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie umeblowane z pralka i lodówką, usytuowane na parterze bloku 3 piętrowego Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

340 000 zł43 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i bezpieczna inwestycja pod wynajem? Chcesz mieć wszystko w zasięgu kilku minut spacerem? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Strażnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

34 zł/m²25 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Oferta: do wynajęcia lokale użytkowe w Elblągu przy ul. Strażniczej idealne miejsce dla Twojego biznesu! Lokalizacja: 800 m od Starego Miasta, dogodny dojazd, blisko zjazdu na S7. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w bloku na czwartym piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. Wysoka jakość wykończenia oraz jasne wnętrza tworzą przytulny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Stawnik,Elbląg

415 000 zł43 m² 9 707,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 42,75 m po generalnym remoncie, położone w dobrej lokalizacji w Elblągu, w pobliżu Parku Dolinka. Jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

375 000 zł65 m² 5 742,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta Oferowane jest na sprzedaż ustawne mieszkanie o metrażu 65,3 m , do którego przynależy piwnica o powierzchni 7,0 m , co łącznie daje 72,3 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane mieszkanie położone na parterze przy ul. Grottgera w Elblągu idealne dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i lokalizację. Nieruchomość znajduje się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Hetmańska

Osiek,Elbląg

29,83 zł/m²44 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 43,58 m w Elblągu. Lokalizacja Ulica Hetmańska to jedna z głównych arterii Elbląga, łącząca kluczowe punkty miasta. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie. Lokalizacja doskonała, liczne sklepy, zakłady usługowe, szkoła, przedszkole, komunikacja autobusowa. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Elbląg

1 189 000 zł93 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament butikowy 91 m | Stare Miasto | Taras z widokiem na rzekę | Wykończenie na poziomie penthouse | Najbardziej luksusowy w Elblągu Przedstawiam wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Dąbki,Elbląg

1 190 000 zł181 m² 6 574,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Tu życie płynie spokojniej dom, w którym codzienność staje się przyjemnością. Wyobraź sobie poranekdom budzi się powoli. W kuchni unosi się zapach parzonej kawy, a pierwsze promienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

270 000 zł49 m² 5 498,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawada,Elbląg

333 333 zł49 m² 6 802,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Dworcowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

38 zł/m²68 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wynajmę - lokal w centrum - ul. Plac Dworcowy. Chcesz otworzyć własny biznes w mieście Elbląg? Mamy dla Ciebie interesujący lokal, który daje wiele możliwości, a jego wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Ogrody,Elbląg

155 000 zł25 m² 6 155,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

155 000 zł za kawalerkę na Robotniczej. Tak, wymaga generalnego remontu. Ale właśnie dlatego to jedna z najniższych cen za mieszkanie w Elblągu i szansa, żeby za niewielkie pieniądze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

915 000 zł115 m² 7 936 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyobraź sobie, jak cudownie byłoby zamieszkać w przestronnym dwupoziomowym apartamencie z widokiem na Park Dolinka oraz miejscem w hali garażowej. Czy nie brzmi to jak idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Elbląg

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe częściowo umeblowane. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze,bez balkonu jednostronne. W kuchni szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

2 100 zł47 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Regal Park | ul. Królewiecka | Elbląg Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, które ma klimat, świetną lokalizację i po prostu dobrą energię właśnie je znalazłeś. Na wynajem funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 2-pokoje 47m2 o wysokim standardzie na osiedlu przy ul. Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3-kondygnacyjnym, z dużym balkonem oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 195 000 zł121 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne czteropokojowe mieszkanie o pow. 120,95m2 z dwoma tarasami w nowo wybudowanym budynku przy ulicy Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jodłowa

Dąbrowa,Elbląg

250 000 zł1 536 m² 162,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w Elblągu, ul. Jodłowa 1536m, dobry dojazd, przy Bażantarni, osiedle Dąbrowa. Media w drodze tuż przy działce - prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Ogrody,Elbląg

1 500 zł31 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

31,4 m z osobną, widną kuchnią. Na tym metrażu to rzadkość, bo standard w kawalerkach to aneks. Tu dostajesz prawdziwą kuchnię z pełnym agd, salon z sypialnią i dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz. Brzeska | 45 m | 2 pokoje | 1 piętro | niskie koszty Niektóre mieszkania kupuje się rozsądkiem. Inne kupuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

48 960 zł37 m² 1 321,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci udziału o wielkości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 5 o pow.