Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Wyspiańskiego, Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • 395 000 zł
  • 53,50 m²
  • 7 383,18 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Lenart

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Wyspiańskiego, Elbląg, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

395 000 zł

53,50 m²

7 383,18 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

395 000 zł 53,50 m² 7 383,18 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1899
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1899

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 395 000 zł (7 383,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 53,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1899
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 4,70 m², ogródek 12 m²
  • Czynsz: 295,86 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 96,88 kWh/m² na rok; końcową (EK): 126,75 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 143,68 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,03 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Biuro RM Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 107/15406/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Trzy pokoje, własny ogród, parter w kamienicy. 53,5 m² po odświeżeniu, w pełni umeblowane. Prezentujemy mieszkanie, w którym wprowadzasz się z walizką i od pierwszego dnia mieszkasz, zamiast organizować ekipę remontową.