Mieszkanie, ul. Bema

Bema, Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • 669 000 zł
  • 50,87 m²
  • 13 151,17 zł/m²

Zdjęcie

Karol Nicewicz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bema

Bema, Elbląg, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

669 000 zł

50,87 m²

13 151,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bema

Zaktualizowane: 12 maja 2026

669 000 zł 50,87 m² 13 151,17 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 669 000 zł (13 151,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,87 m², 2 pokoje
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Czynsz: 690 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA:
Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Bema 5B w Elblągu, na 4. piętrze w budynku z windą.
Lokal o powierzchni 50,87 m² wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz dużym tarasem od słonecznej strony. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 6,09 m².

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej części Elbląga, przy ul. Bema. (...)

Agent

Karol Nicewicz

662 912...

662 912 814

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

662 912...

662 912 814

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość