Mieszkanie, ul. Matejki

Matejki, Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • 329 000 zł
  • 48,44 m²
  • 6 792 zł/m²

Zdjęcie

Damian Karhut

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Matejki

Matejki, Elbląg, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

329 000 zł

48,44 m²

6 792 zł/m²

Mieszkanie, ul. Matejki

Zaktualizowane: 15 maja 2026

329 000 zł 48,44 m² 6 792 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1979
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1979

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 329 000 zł (6 792 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 48,44 m², 3 pokoje; stan: nowe wykończone
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1979
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 024 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Chcesz zamieszkać w miejscu, które łączy dobrą lokalizację i przyjazne otoczenie?
Poznaj mieszkanie, które zapewni Ci wygodę codziennego funkcjonowania!

OFERTA:

KINGDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji. (...)

Agent

Damian Karhut

508 031...

508 031 217

508 031 217

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

508 031...

508 031 217

508 031 217

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt