Szukasz mieszkania, które od razu zachwyca przytulnością i świeżością? Takiego, do którego możesz wprowadzić się od razu bez dodatkowych remontów i stresu? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiam ofertę komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 56,90 m, położonego na drugim piętrze w budynku przy ulicy Hetmańskiej jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Elblągu. (...)
Szukasz mieszkania, które od razu zachwyca przytulnością i świeżością? Takiego, do którego możesz wprowadzić się od razu bez dodatkowych remontów i stresu? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiam ofertę komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 56,90 m, położonego na drugim piętrze w budynku przy ulicy Hetmańskiej jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Elblągu.
UKŁAD POMIESZCZEŃ:
- słoneczny salon z dużą sofą, stołem jadalnianym i komodą oraz białym napinanym sufitem, który subtelnie odbija światło i dodaje elegancji. Przestrzeń idealna do odpoczynku po pracy lub spotkań z bliskimi.
- dwie sypialnie jedna idealna na pokój dziecięcy lub biuro, druga jako sypialnia główna,
- kuchnia w ciepłych odcieniach, z pełnym wyposażeniem i sprzętem AGD,
- łazienka z prysznicem, umywalką i pralką,
- osobne WC,
- przedpokój z pojemnymi szafami w zabudowie, kinkietami i lustrami optycznie powiększającymi przestrzeń.
Jasne ściany, drewniane podłogi i dodatki w kolorze złota tworzą harmonijną, elegancką całość. Całe mieszkanie zostało odświeżone przez właściciela wszystkie ściany pomalowano na biało, dzięki czemu wnętrze zyskało nowoczesny, lekki charakter.
Wszystkie meble i wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostają w cenie mieszkania, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się od razu bez dodatkowych kosztów. Na podłogach panele w ciepłym odcieniu drewna, a okna PCV z ekspozycją wschód- zachód zapewniają naturalne światło przez cały dzień.
Wszystkie media pochodzą z sieci miejskiej, a do mieszkania przynależy piwnica. Dodatkowym udogodnieniem jest parking za szlabanem, dostępny wyłącznie dla mieszkańców.
LOKAZLIZACJA
Lokalizacja to kolejny mocny punkt tej nieruchomości. Ulica Hetmańska znajduje się w samym sercu miasta wystarczy kilka minut spaceru, by dotrzeć na Stare Miasto, do sklepów, szkół, przychodni i wszystkich punktów usługowych. To doskonały adres zarówno dla rodzin, jak i dla osób pracujących w centrum, które cenią sobie wygodę i bliskość wszystkiego.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- mieszkanie po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia,
- pełne wyposażenie w cenie,
- jasne, zadbane i bardzo przytulne wnętrze,
- dwustronna ekspozycja wschód- zachód,
- atrakcyjna lokalizacja centrum Elbląga,
- parking za szlabanem,
- przestrzeń idealna zarówno dla rodziny, jak i dla pary.
To mieszkanie jest gotowe, by dać Ci nowy początek czyste, jasne i zadbane, czeka na kogoś, kto od razu poczuje w nim to coś.
Z Galerią Nieruchomości zyskujesz więcej!
Oferujemy bezpłatne i kompleksowe wsparcie kredytowe porównamy oferty banków, pomożemy w formalnościach i odpowiemy na wszystkie pytania. Dzięki temu oszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Pomoc jest całkowicie bezpłatna, a dzięki niej możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.
Zapraszam również do naszego biura:
Galeria Nieruchomości
ul. 3 Maja 5A
82-300 Elbląg
DODATKOWE INFORMACJE:
Typ własności: własność
Standard: bardzo dobry
Rodzaj okien: PCV
Łącze internetowe: nie
Liczba pokoi: 3
Piętro: 2
Liczba pięter: 4
Rok budowy: 1
Ogrzewanie: miejskie
Piwnica: tak
Poddasze: nie
Na biuro: nie
Osiedle zamknięte: nie
Typ balkonu: brak
Typ kuchni: widna
Typ łazienki: samodzielna
Typ budynku: blok
Głośność: ciche
Klatka schodowa: czysta
Typ parkingu: parking niestrzeżony
Stan lokalu: bardzo dobry
Domofon: tak
Winda: nie
Ochrona: nie
Ostatnie piętro: nie
Wyposażenie kuchni: tak
Dwupoziomowe: nie
Klimatyzacja: nie
Amfilada: nie
Piecyk gazowy: nie
Gaz w budynku: tak
Alarm: nie
Mamy jeszcze 2 podobne oferty w tej okolicy.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości