dowolna

Mieszkania na sprzedaż Elbląg - Oferty „sprzedam mieszkanie”

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

666 000 zł95 m² 7 010,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe( pełna amfilada) w spokojnej dzielnicy z ogródkiem.Lokal mieści się na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, posiada przestronny balkon z projekcją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 869 zł59,87 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 016 zł43,48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 944 zł71,13 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki, tarasu i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

395 000 zł53,50 m² 7 383,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Trzy pokoje, własny ogród, parter w kamienicy. 53,5 m po odświeżeniu, w pełni umeblowane. Prezentujemy mieszkanie, w którym wprowadzasz się z walizką i od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł52,30 m² 5 544,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone na 2. piętrze w kamienicy przy ulicy Grochowskiej. Lokal oferuje funkcjonalny układ i stanowi dobrą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,20 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią 52,20 m, parter, ul. Odzieżowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,20 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł56,50 m² 5 911,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica daszyńskiego, 3 pokoje, parter, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście Elbląg

394 413 zł42,41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Inwestycja zakończona, mieszkania gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście Elbląg

395 343 zł42,51 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście Elbląg

614 575 zł65,38 m² 9 400,05 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Inwestycja zakończona, mieszkania gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg ul. Kasprzaka 1, 3 pokoje + salon Z aneksem kuchennym, 1 piętro, 59,6M2. Lokalizacja: doskonała lokalizacja, pożądana przez kupujących z powodu położenia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,50 m² 8 361,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 52,5m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro, balkon, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,82 m² 9 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment->dwupoziomowe mieszkanie 91,82 m | Willa Rosa | Winda | Centrum Elbląga Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91,82 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31,22 m² 12 139,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokoje z balkonem | winda | pod klucz Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,22 m , położone na 2 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,90 m² 6 593,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Robotniczej. Powierzchnia mieszkalna wynosi około 44 m , dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,65 m² 7 481,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne 3 pok. Gotowe do wejścia - wystarczy rozpakować walizki! Szukasz nieruchomości, która broni się sama i nie wymaga inwestycji na start? Mam ofertę dla konkretnego klienta. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

228 000 zł33,50 m² 6 776,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Kawalerka z możliwością przerobienia na salon z aneksem + duża sypialnia. To oferta dla osób, które potrafią liczyć. W dobie rosnących kosztów utrzymania, mieszkanie z czynszem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Juliusza Słowackiego, mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, czynsz 450 złotych/ 2 osoby Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul. Andersa. Salon stanowi serce całej strefy dziennej. Przestronny, jasny i urządzony z wyczuciem, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,48 m² 12 856,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie premium ul. Przy Bramie Targowej - kamienica mytycha Czy można połączyć klimat elbląskiej Starówki z nowoczesnym luksusem? Zapraszam pod adres ul. Przy Bramie Targowej 12 - do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35,66 m² 7 010,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe w Elblągu przy ul. Władysława IV nr. 24, lokal o powierzchni 36,66 m kw., jest to mieszkanie własnościowe w budynku 4 - ro piętrowym na 1 piętrze, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

425 000 zł48,80 m² 8 709,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Klucze dostępne pod koniec lipca 2026r. Właściciel kończy przeprowadzkę i remont. Jeśli obecnie wynajmujesz, masz czas na spokojne wypowiedzenie umowy najmu i zorganizowanie przeprowadzki bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

350 000 zł48,40 m² 7 231,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie W spokojnej okolicy! cena: 350 000 zł powierzchnia: 48,4 m2 I piętro 2 pokoje ogrzewanie Z miasta ogródek Polecamy Państwu wyjątkowe, urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Elbląg,warmińsko-mazurskie

405 000 zł49,20 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do własnej aranżacji blisko centrum w Elblągu ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ulicy Czerwonego Krzyża w Elbląg.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,60 m² 9 043,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum ul. Hetmańska, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 5 piętro, balkon, winda. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje mieszkanie w centrum Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł44 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! To nie jest mieszkanie gotowe do wejścia. Wymaga remontu. Ale jeśli szukasz 44 m w Elblągu w dobrze skomunikowanej dzielnicy i nie chcesz przepłacać za cudze wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,08 m² 10 973,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty elegance 1one Apartamenty | Stare Miasto | elbląg Historia i Nowoczesność | Na sprzedaż apartamenty elegance 1one w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł36,40 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2-pokojowe na start czy Pakiet Inwestycyjny 96,7 m ? Ty decydujesz! Pow. mieszkania 36,4 m w Centrum Elbląga Możliwość rozbudowy o mieszkanie naprzeciwko! Parkowanie za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł59,80 m² 6 321,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: 3 pokoje z potencjałem, wszystko pod ręką! Elbląg, leśmiana mieszkanie na sprzedaż: - loggia z widokiem - słoneczny salon - osobna kuchnia - blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł43,10 m² 6 241,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie - Elbląg, ul. Pułkownika Dąbka Są takie miejsca, które od razu dają poczucie, że tu można naprawdę dobrze zamieszkać. I właśnie takie jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,20 m² 7 633,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferta Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m , Stare Miasto. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wapiennej, w spokojnej i cichej części elbląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,80 m² 8 342,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Została podpisana umowa przedwstępna To przestronne, 71-metrowe mieszkanie przy ul. Wyczółkowskiego wzbudziło już duże zainteresowanie i było na etapie podpisania umowy przedwstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,80 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 po małym remoncie z miejskim ogrzewaniem, niskim czynszem i możliwością pozostawienia mebli na życzenie kupującego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł44,77 m² 10 922,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie, przy ulicy Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46,33 m² 10 684,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? To jest dokładnie to czego szukasz. Nowsze budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 44,3 m świetnie rozplanowane! Dostępne od lipca2026 | Po generalnym remoncie Sprzedam bardzo wygodne mieszkanie o powierzchni 44,3 m na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł39,60 m² 7 803,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i zbędnych kompromisów? To miejsce może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Sprzedam przytulne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

472 490 zł51,08 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny powstaje wyjątkowe osiedle mieszkaniowe. Osiedle Nove Ogrody to kameralne apartamentowce o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, harmonijnie.