dowolna

Lokale w centrum Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zacisze

Elbląg,warmińsko-mazurskie

37,93 zł/m²129 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego w Centrum. Nowa cena! Nieruchomość o powierzchni 129,19m2 na parterze kompleksu biurowo-usługowego centrum -zacisze. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

572 000 zł104 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal użytkowy w ,willi syrena" 104m2 nowoczesnym apartamentowcu o funkcji mieszkalno-usługowej w samym centrum miasta. Budynek składa się z pięciu kondygnacji naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

36,76 zł/m²136 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta! do wynajęcia nowy lokal handlowy W atrakcyjnym miejscu! samo centrum!ul. Hetmańska - pasaż duży ruch pieszych, w ciągu handlowym wejście Z chodnika, poziom "0",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Elbląg

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Nowy pięknie wykończony lokal na elbląskiej starówce parter, pow 110 M2, rok budowy 2011 przez firmę mytych nowoczesna aranżacja wszystkie media miejskie gustownie wykończony proponuję do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Dworcowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

365 000 zł74 m² 4 932,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Nowy pięknie wykończony lokal przy dworcu pkp I pks. Pow 74 M2,I piętro Z windą! komfort. Rok budowy 2011 nowoczesna aranżacja wszystkie media miejskie gustownie wykończony proponuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

15 zł/m²166 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum miasta wynajmę od zaraz! Lokal na pierwszym piętrze budynku usługowo-handlowego w bezpośrednim sąsiedztwie marketu E.Leclerc, w pobliżu dworca PKP i PKS,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zacisze

Elbląg,warmińsko-mazurskie

42 zł/m²129 m² 5 425 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego w Centrum. Nieruchomość o powierzchni 129,19m2 na parterze kompleksu biurowo-usługowego centrum -zacisze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

78 zł/m²10 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy (box) o powierzchni 8 m2 zlokalizowany na terenie Centrum Handlowego w centrum miasta przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w mieście ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

15 zł/m²500 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal położony na terenie centrum handlowego znajdującego się w centrum miasta przy ul. Grunwaldzkiej w bliskim sąsiedztwie dworca pkp i pks na terenie centrum handlowego. Bardzo bobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

32,50 zł/m²200 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal gastronomiczny w centrum miasta o pow. ok. 200 m2. Lokal położony jest na parterze (na rogu) budynku handlowo-usługowego zlokalizowanego w centrum miasta przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

35,06 zł/m²66 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Firma mega-consult nieruchomości poleca atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem położony w centrum Elbląga, przy ul. 3 maja, (tuż obok Sądu Okręgowego, widoczny z ulicy głównej miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zacisze

Elbląg,warmińsko-mazurskie

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal z przeznaczeniem biuro - usługowym o powierzchni użytkowej 50 m2 z pomieszczeniem gospodarczym 20 m2, położony w nowoczesnym centrum biurowym w centrum Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

23,36 zł/m²107 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W centrum, przy pasażu handlowym lokal użytkowy do wynajęcia. Przez ostatnie lata w tym punkcie znajdował się bank. Lokal położony na parterze, bezpośrednie wejście z ulicy, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zacisze

Elbląg,warmińsko-mazurskie

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego w Centrum. Nieruchomość po gruntownym remoncie w kompleksie biurowo-usługowym centrum -zacisze. Lokal o pow. 50m2 posiada własne zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

24,74 zł/m²97 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W centrum pasażu handlowego lokal użytkowy do wynajęcia. Przez ostatnie lata renomowany sklep z odzieżą męską. Lokal położony na parterze, bezpośrednie wejście z ulicy, duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

21,25 zł/m²71 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy w samym Centrum Elblaga! Proponujemy Państwu lokal handlowo-usługowy położony w Centrum miasta na pasażu przy ul. 3Maja. Przestronny Lokal usytuowany jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

742 500 zł165 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na sprzedaż nowa cena! Proponujemy państwu kupno lokalu użytkowego (gastronomicznego) Zlokalizowany w ścisłym centrum przy ul. 3 maja. Lokal może być wykorzystywany pod różną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Malborska

Zatorze,Elbląg

12 zł/m²10 000 m² 120 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam do wynajęcia w centrum Elbląga magazyny i hale produkcyjne z suwnicami o łącznej powierzchni 10 000 m2, place składowe z suwnicami - 10 000 m2, oraz powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

15,21 zł/m²62 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal o powierzchni 62,47 m2 w centrum miasta ( Stare Miasto ) nad kanałem elbląskim. Lokal w pełni wykończony, przygotowany do prowadzenia każdej działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hetmańska

Centrum,Elbląg

10,78 zł/m²60 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 60,30 m2 położony w centrum Elbląga przy pasażu przy ul. Hetmańskiej 11. Lokal na I piętrze z oddzielnym wejściem składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z tarasem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

9,12 zł/m²60 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Super okazja! Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 60,30 m2 położony w centrum Elbląga przy pasażu przy ul. Hetmańskiej 11. Lokal na I piętrze z oddzielnym wejściem składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal opow. 36 m2 położony na parterze w centrum przy ul. 1 maja. nadający się idealnie na biuro, gabinet itp. Obecnie jest to lokal mieszkalny składający się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

9,12 zł/m²60 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 60,30 m2 położony w centrum Elbląga przy pasażu przy ul. Hetmańskiej 11. Lokal na I piętrze z oddzielnym wejściem składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 36 m2 położony na parterze w centrum przy ul. 1 maja. Lokal wymaga remontu,na podłodze parkiet. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

10,78 zł/m²60 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Hetmańska

Śródmieście,Elbląg

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal 120 m kw. położony przy ul. Hetmańskiej 15 w centrum Elbląga, na parterze nowo wybudowanej galerii H-15. Możliwa sprzedaż - cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

25,77 zł/m²97 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lexnova proponuje w centrum pasażu handlowego lokal użytkowy do wynajęcia. Przez ostatnie sześć lat oddział Deutsche Banku. Lokal położony na parterze, bezpośrednie wejście z ulicy, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

16,51 zł/m²73 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Agencja nieruchomości lexnova Wynajmie lokal użytkowy o pow.72,7m2 Dobra lokalizacja (centrum osiedla), wejście bezpośrednio z chodnika głównej ulicy , dodatkowe drzwi od zaplecza dla dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

25 zł/m²215 m² 5 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Typ nieruchomości: lokal użytkowy na I piętrze przy głównej ulicy. Opis lokalizacji: nieruchomość zlokalizowana jest w granicach centrum miasta, przy głównej ulicy w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

27,27 zł/m²165 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lexnova proponuje lokal użytkowy do wynajęcia W centrum miasta W okazyjnej cenie Szukasz lokalu na gastronomię, sklep, gabinety, kancelarię? Lokal o powierzchni 165 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

97,50 zł/m²20 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowa niższa cena! polecamy super ofertę! wynajmę lokal użytkowy W centrum - atrakcyjna lokalizacja -ul. Bałuckieg Wynajmę lokal użytkowy o pow. około 20 m2 położony w Elblągu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

23,44 zł/m²64 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum miasta Elbląga przy Apolitycznym Rogu. Lokal użytkowy o powierzchni 64 m2, położony na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zielona

Elbląg,warmińsko-mazurskie

38,89 zł/m²36 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atrakcyjna oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego w centrum Elbląga przy ul. Zielonej. Lokal o powierzchni 36 m2 położony na parterze z wejściem bezpośrednio z chodnika. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

178 000 zł79 m² 2 247,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecamy nieszablonowe mieszkanie w centrum miasta, z dużym potencjałem, idealne na biuro bądź cichą usługę; położone przy ulicy 3 Maja, na I piętrze budynku. Lokal składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

34,56 zł/m²23 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe położone w budynku Braniewsko-Pasłęckiego Banku Spółdzielczego, w centrum miasta przy głównej ulicy 12 Lutego. Pomieszczenia znajdują się na I piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zacisze

Elbląg,warmińsko-mazurskie

25,26 zł/m²67 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bednarska

Stare Miasto,Elbląg

17,14 zł/m²70 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok. 70 m2 położony na parterze w centrum Starego Miasta w Elblągu, przy ul. Bednarskiej. Prezentowany lokal składa się z dużej sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Elbląg

25 zł/m²550 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek 1-piętrowy na dużym osiedlu mieszkaniowym,w pobliżu teatr ,kina,sąd,ośrodek zdrowia ,szkoły,centrum handlowe.Na parterze budynku funkcjonujący sklep "Biedronka" budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Nitschmanna

Śródmieście,Elbląg

599 000 zł174 m² 3 450,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lub wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 174 m2 w centrum miasta. lokalizacja : ul. Nitschmanna 22 ( 20m od ulicy Hetmańskiej) położenie : I piętro (były salon "łazienki") opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Grottgera

Elbląg,warmińsko-mazurskie

46,15 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy w centrum handlowym Stokrotka w Elblągu. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy. W budynku (ul. Grottgera 53) znajduje się sklep Stokrotka, fryzjer, kwiaciarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

20 zł/m²165 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elbląg. Wynajmę pomieszczenia 165 m2 w budynku po sklepie i biurze handlowym. Pomieszczenia znajdują się w centrum Elbląga w sąsiedztwie supermarketu Leclerc. Wszystkie media.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij