dowolna

Lokale użytkowe Elbląg Centrum

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hetmańska

Centrum,Elbląg

10,78 zł/m²60 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 60,30 m2 położony w centrum Elbląga przy pasażu przy ul. Hetmańskiej 11. Lokal na I piętrze z oddzielnym wejściem składa się z sali.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Elbląg, Śródmieście, Centrum

Włącz powiadomienia

  • ...

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij