dowolna

Biura Elbląg - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Dworcowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

38 zł/m²68 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wynajmę - lokal w centrum - ul. Plac Dworcowy. Chcesz otworzyć własny biznes w mieście Elbląg? Mamy dla Ciebie interesujący lokal, który daje wiele możliwości, a jego wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Elbląg

77,57 zł/m²59 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem o powierzchni 59,30 m. Twoje miejsce na biznes w sercu Starego Miasta w Elblągu! Marzysz o lokalu, który pozwoli Ci zrealizować najbardziej ambitne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Dworcowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

38 zł/m²68 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Elbląg

39,32 zł/m²328 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem o powierzchni 328,10 m. Twoje miejsce na biznes w sercu Starego Miasta w Elblągu! Marzysz o przestrzeni, która pozwoli Ci zrealizować najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Elbląg

73,38 zł/m²80 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem o powierzchni 80,40 m. Twoje miejsce na biznes w sercu Starego Miasta w Elblągu! Marzysz o lokalu, który pozwoli Ci zrealizować najbardziej ambitne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

683 500 zł137 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 136,7 m2 zlokalizowany na parterze przy ul. Hetmańskiej 5. Lokalizacja Ulica Hetmańska to jedna z kluczowych arterii miasta, charakteryzująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

79 000 zł12 m² 6 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Miejsce postojowe W hali garażowej! cena: 79 000 zł czynsz 130zł powierzchnia: 12,5 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą miejsca postojowego położonego w hali garażowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

41,76 zł/m²37 m² 1 067 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Profesjonalny i Komfortowy Lokal do Wynajęcia o powierzchni 37 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu idealnego dla specjalistów poszukujących profesjonalizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

28,85 zł/m²42 m² 1 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Profesjonalny i Komfortowy Lokal do Wynajęcia o powierzchni 42 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego, który sprawdzi się również jako usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bytomska

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

26,66 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy w Elblągu. Lokalizacja Ulica Bytomska oferuje szybki dostęp do drogi ekspresowej S7, co ułatwia transport i logistykę. Opis nieruchomości Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

22,69 zł/m²53 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę lokal usługowy Elbląg, ul. Henryka Nitschmanna 30-32c Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 52,89 m, położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od chodnika idealny do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Winnica,Elbląg

30,47 zł/m²653 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:41

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ekskluzywna kamienica o wyjątkowym charakterze, idealna inwestycja na cele biznesowe i edukacyjne. Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję najmu jednej z najbardziej stylowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rybna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

559 000 zł143 m² 3 904,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na ul rybnej W elblągu! cena: 559 000 zł możliwość negocjacji ceny! powierzchnia: 143,15 m2 parter Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń (w tym 2 wc). Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbka

Zakrzewo,Elbląg

34,78 zł/m²23 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia przy ul. Płk. Dąbka 23 m2 nowa oferta! Zachęcamy Państwa do wynajęcia lokalu usługowego o pow 23m2, w przy ul. Pł. Dąbka. Lokal znajduje się na I-szym piętrze, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

515 000 zł80 m² 6 413 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Twoje nowe miejsce na biznes w Elblągu. Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes oddycha pełnią możliwości. Gdzie każdy szczegół został zaplanowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Saperów

Winnica,Elbląg

39,59 zł/m²174 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem pierwsze piętro o powierzchni 174,30 m w reprezentacyjnej kamienicy idealne na działalność biznesową lub edukacyjną Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Nad Jarem,Elbląg

23 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal ul. Szczecińska. W skład tego lokalu wchodzi 8 osobnych odświeżonych pomieszczeń, oraz dwie toalety wc (po remoncie). Największym pomieszczeniem jest hala produkcyjna. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł133 m² 4 519,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjny lokal pod gabinet, kancelarię lub prestiżowe biuro - centrum Elbląga, ul. Grunwaldzka Idealny pod działalność medyczną, kancelarię notarialną, biuro doradcze, ubezpieczenia, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wigilijna

Stare Miasto,Elbląg

22,50 zł/m²200 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal użytkowy o pow.całkowitej 200m2 na Elbląskiej Starówce Lokal przystosowany na gastronomię, możliwa modernizacja lokalu na biuro, przedszkole itp. Bardzo dobry stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Witoszewo,Elbląg

599 000 zł133 m² 4 519,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja - cena brutto!lokal wykorzystywany jako użytkowy przy ulicy Grunwaldzkiej w sąsiedztwie Dworca pkp i marketu Lecrerc Lokal o pow. użytkowej 120m2 z widoczną powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Witoszewo,Elbląg

37,72 zł/m²133 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość do wynajęcia, zlokalizowana w Elblągu przy ulicy Grunwaldzkiej. Miejsce idealne do prowadzenia różnych form działalności. Okolica charakteryzuje się dużym natężeniem ruchem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ściegiennego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Lokalu Usługowego przy ul. ks. Piotra Ściegiennego Prezentujemy lokal usługowy usytuowany na parterze budynku przy ulicy ks. Piotra Ściegiennego, który dzięki swojemu położeniu przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ściegiennego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 000 zł110 m² 5 931 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy lokal usługowy usytuowany na parterze budynku przy ulicy ks. Piotra Ściegiennego. Dzięki swojemu położeniu przy głównej ulicy Bema lokal jest doskonale widoczny, co czyni go atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

38 zł/m²68 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Elbląg

Zawada,Elbląg

18,69 zł/m²95 m² 1 495 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal wymaga pewnych nakładów finansowych oraz adaptacji pod swoją działalność, ale osoba która dostrzeże jego potencjał z pewnością go wykorzysta. To duża przestrzeń, która nie potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hetmańska

Centrum,Elbląg

293 000 zł34 m² 8 564,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedamy elegancki lokal użytkowy o pow. 34,21 m2 usytuowany na I piętrze z windą, nowo powstałego budynku sbm "śródmieście" w Elblągu. Lokal wyposażony jest w klimatyzacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Giermków

Nowe Miasto,Elbląg

369 000 zł31 m² 11 826,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjny lokal usługowy, usytuowany w prestiżowym miejscu - ul.Giermków. Lokal położony jest na parterze i składa się z pomieszczenia o pow. 16,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Giermków

Nowe Miasto,Elbląg

59,29 zł/m²31 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

240 000 zł47 m² 5 074 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowo-biurowy na parterze, wejście bezpośrednio z chodnika. Położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. Płk. Dąbka, blisko pasażu przy ul. Gwiezdnej. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

19 zł/m²100 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na Starówce 100 m2 Na każdy rodzaj działalności, położony w centrum Elbląga- ul. Wieżowa. Lokal 100 m2 usytuowany w przyziemiu szczytowej kamienicy mieszkalno-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

240 000 zł47 m² 5 074 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy W centrum miasta! cena : 240 000 zł powierzchnia użytkowa: 47,3 M2 parter wejście bezpośrednio Z chodnika pomieszczenie biurowe gabinet pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mazurska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

23 zł/m²175 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia duża hala 175 m2 wraz z terenem około 600 m2 wokół. Hala nadaje się na działalność handlowo- usługową, produkcyjną, warsztatową czy innego rodzaju. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

80 zł/m²10 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu - lokalu biurowego Wynajmę lokal Biurowy o powierzchni 10 m2 w centralnym punkcie Elbląga, przy ul. Hetmańskiej (I piętro, wejście od głównej strony ulicy). Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zacisze

Elbląg,warmińsko-mazurskie

52,24 zł/m²67 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

klimatyczny lokal w zabytkowym pałacyku - do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe o pow. 67m * recepcja, biuro i sala konferencyjna w jednym * architektoniczna perełka w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Plac Dworcowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

143 000 zł22 m² 6 444 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 22,19 m Plac Dworcowy 3a, elbląg Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 22,19 m, usytuowany na drugim piętrze budynku usługowo-biurowego przy Placu Dworcowym 3a w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Królewiecka

Truso,Elbląg

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek hadlowo- usługowy dla twjego biznesu połóżony na dużej działce przy ul. Królewieckiej! cena: 2.500 000 zł BRUTTO POWIERZCHNIA BUDYNKU: 400,00 m2 POWIERZCHNIA DZIAŁKI :1402 m2 WSZYSTKIE MEDIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Stare Miasto,Elbląg

33,83 zł/m²281 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Opis: lokal biurowy o powierzchni 139,70 m2 z możliwością własnej aranżacji i dopasowania lokalu do swojej działalności. Idealny na restauracje, a także na biuro usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. 1 Maja

Śródmieście,Elbląg

38,28 zł/m²99 m² 3 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal na dowolną branżę, dostosowany do różnych działalności, takich jak : branża beauty, kancelarie, biura, handel, działalność medyczna, biuro podróży, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szarych Szeregów

Zawada,Elbląg

19,64 zł/m²56 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal usługowy do wynajęcia przy ulicy Szarych Szeregów 2c na osiedlu Zawada idealne miejsce na Twój biznes z doskonałą komunikacją i rosnącym ruchem pieszym - gotowy na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

28 zł/m²36 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy - 36m2 - stare miasto Oferowany lokal znajduje się w Centrum Starego Miasta przy ul. Studziennej w Elblągu. W skład lokalu wchodzi duże przestrzenne pomieszczenie w, którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Warszawska

Zawodzie,Elbląg

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal idealny na biuro cena wynajmu 1500 zł netto powierzchnia użytkowa: 35 m2 parter wszystkie media Z miasta na parkingu miejsce na 1 samochód W cenie wynajmu Proponujemy Państwu do wynajmu.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij