Lokal usługowy, ul. Studzienna

Studzienna, Stare Miasto, Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • 50,59 zł/m²
  • 59,30 m²
  • 3 000 zł

Zdjęcie

Monika Brzozowsk...

Skontaktuj się

Lokal usługowy, ul. Studzienna

Studzienna, Stare Miasto, Elbląg, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

50,59 zł/m²

59,30 m²

3 000 zł

Lokal usługowy, ul. Studzienna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

50,59 zł/m² 59,30 m² 3 000 zł

Przeznaczenie:
usługowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

apartamentowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 000 zł (50,59 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka lokalu: 59,30 m², 1 pomieszczenie
  •   wejście z ulicy
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2013
  • Opłaty uzupełniające: 900 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków
  •   Internet, telefon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
  • Źródło: biuro nieruchomości: Wgn Elbląg, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 13-846

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WGN Nieruchomości Elbląg, prezentuje nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 59,30 m2 w sercu Starego Miasta w Elblągu.

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu?

Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 59,3 m2, który zapewnia nieograniczone możliwości własnej aranżacji. Dostosuj układ i wnętrze do specyfiki swojej działalności. (...)

Agent

Monika Brzozowska

502 423...

502 423 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Brzozowska

502 423...

502 423 777

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości