Lokal usługowy, ul. Studzienna

Studzienna, Stare Miasto, Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • 14,25 zł/m²
  • 280,80 m²
  • 4 000 zł

Zdjęcie

Monika Brzozowsk...

Skontaktuj się

Lokal usługowy, ul. Studzienna

Studzienna, Stare Miasto, Elbląg, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

14,25 zł/m²

280,80 m²

4 000 zł

Lokal usługowy, ul. Studzienna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

14,25 zł/m² 280,80 m² 4 000 zł

Przeznaczenie:
usługowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 000 zł (14,25 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 280,80 m², 1 pomieszczenie
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4
  • Budynek: rok budowy: 2013
  • Opłaty uzupełniające: 750 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków
  •   Internet, telefon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
  • Źródło: biuro nieruchomości: Wgn Elbląg, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 13-845

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OPIS:
Lokal biurowy o powierzchni 80,40 m2 z możliwością własnej aranżacji i dopasowania lokalu do swojej działalności. Idealny na stworzenie nowej przestrzeni, pod takie branże jak restauracja,
kawiarnia, biuro usługowe, rachunkowe, salon kosmetyczny, szkołę językową, placówkę medyczną, salę do pilatesu lub jogi, agencje reklamowe.

LOKALIZACJA:
Lokal położony przy ulicy Studziennej znajduje się w samym sercu Starego Miasta w Elblągu. (...)

Agent

Monika Brzozowska

502 423...

502 423 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Brzozowska

502 423...

502 423 777

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości