Nieruchomość w nowej cenie!
Kompleks budynków z parkingiem w atrakcyjnej lokalizacji. Działki o łącznej powierzchni 7304 m² zabudowane 5 budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 9040 m² ,w skład którego wchodzą:
budynek A o powierzchni 1 638,9 m² (2 piętra, piwnica),
budynek B o powierchni 3 128,4 m² (5 pięter, piwnica),
budynek C,D,E o powierzchni 3 879,9 m² (4 piętra, piwnica),
budynek F o powierzchni 161,2 (...)
Rozwiń opis
Nieruchomość w nowej cenie!
Kompleks budynków z parkingiem w atrakcyjnej lokalizacji. Działki o łącznej powierzchni 7304 m² zabudowane 5 budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 9040 m² ,w skład którego wchodzą:
budynek A o powierzchni 1 638,9 m² (2 piętra, piwnica),
budynek B o powierchni 3 128,4 m² (5 pięter, piwnica),
budynek C,D,E o powierzchni 3 879,9 m² (4 piętra, piwnica),
budynek F o powierzchni 161,2 m² (funkcje magazynowe),
budynek Ł o powierzchni 231,6 m² (łącznik między budynkiem A i B).
Budynki A, B, C, D, E posiadają powierzchnie biurowe, użytkowe i zaplecze socjalne. W budynku B znajdują się ponadto sale konferencyjne i call center. Każdy z budynków posiada podpiwniczenie. W zabudowaniach C, D, E powierzchnia magazynowa w kondygnacji podziemnej.
Kształt działki jest nieregularny. Od zachodu oraz na wewnętrznym patio urządzono parking. Główny wjazd na teren nieruchomości od strony ul. Polnej. Drugi wjazd od strony ul. Widok.
W pobliżu
100 m ul. Grunwaldzka główna arteria komunikacyjna miasta,
300 m przystanki komunikacji miejskiej,
800 m dworzec kolejowy PKP,
budynki mieszkalne wielorodzinne,
punkty handlowo-usługowe.
Uwarunkowania planistyczne
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego większość działek znajduje się w całości na terenie oznaczonym w planie symbolem:
19.TT, dla którego określa się funkcję tereny urządzeń telekomunikacji.
Działka 449/1 znajduje się na terenie oznaczonym w planie symbolem:
18.ZP - tereny zieleni publicznej,
Działka 449/2 znajduje się na terenach oznaczonych w planie symbolem:
19.TT - tereny urządzeń telekomunikacji,
21.MN - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej niskiej (niewielka część nieistotna z punktu widzenia planistycznego i inwestycyjnego).
Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających prawo do korzystania i dostęp Orange Polska S. A. do infrastruktury teletechnicznej znajdującej się w obrębie nieruchomości:- powierzchni 824,31 m² w budynkach na zasadzie użytkowania,- powierzchni 719,46 m2 na dachu budynku biurowo-technicznego (bryły B i Ł) na zasadzie użytkowania,- powierzchni 38,84 m2 na elewacji budynku biurowo-technicznego (bryły B i Ł) i budynku F na zasadzie użytkowania,- powierzchni 493,45 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu,- powierzchni 38,84 m2 na elewacji, na zasadzie służebności przesyłu.
Stan prawny
W dziale I-SP Spis praw związanych z własnością wpisano okres użytkowania wieczystego do dnia 05.12.2089r. oraz uprawnienia wynikające z prawa ujawnionego w dziale III innej księgi wieczystej: 1. Nieograniczoną w czasie służebność gruntową polegającą na prawie przejazdu i przechodu przez działkę nr 464/21; 2. Nieograniczoną w czasie służebność gruntową polegającą na prawie przejazdu i przechodu przez działkę nr 462/3. W dziale II - Własność w KW ujawnione są następujące zapisy:- właściciel Skarb Państwa- użytkownicy wieczyści - Orange Polska Spółka Akcyjna, Warszawa (wpis dotyczy użytkowania wieczystego i własności budynku stanowiącego odrębna nieruchomość)W dziale III Prawa, Roszczenia, Ograniczenia oraz w dziale IV Hipoteka brak wpisów
Ochrona konserwatora
Nie
Strefa komunikacyjna
autobus,
Media
woda,elektryczność,ogrzewanie,