Działka budowlana, ul. Witkiewicza

Witkiewicza, Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • 179 000 zł
  • 529 m²
  • 338 zł/m²

Zdjęcie

Olga Korwel

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Witkiewicza

Witkiewicza, Elbląg, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

179 000 zł

529 m²

338 zł/m²

Działka budowlana, ul. Witkiewicza

Zaktualizowane: 13 maja 2026

179 000 zł 529 m² 338 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 179 000 zł (338 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 529 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Poszukujesz atrakcyjnej lokalizacji pod budowę domu jednorodzinnego?
Marzysz o zamieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, a zarazem w bardzo bliskiej odległości od miejskich udogodnień?
Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

OFERTA:

Oferujemy na sprzedaż poszukiwaną działkę budowlaną w świetnej lokalizacji, Bielany Zajazd. (...)

Agent

Olga Korwel

502 422...

502 422 471

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Olga Korwel

502 422...

502 422 471

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,