dowolna

Domy w centrum Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Zakrzewo,Elbląg

750 000 zł390 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Tytuł ogłoszenia: sprzedam dom 350 m2 - Centrum Elbląga Elblag, warmińsko-Mazurskie Metraż: 350 m2 Powierzchnia działki: 425 m2 Rok budowy: 1988 Dostępne od: natychmiast Informacje szczegółowe: ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Nad Jarem,Elbląg

439 000 zł330 m² 1 330,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom, srodkowy podpiwniczony , o calkowitej powierzchni 330 340 m2 na pieknej dzialce okolo 400m2. Dom w stanie deweloperskim, do wykonczenia wg wlasnego gustu i stylu. Brak grzejnikow, podlog,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 zł200 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom w Ostaszewie po generalnym remoncie, o pow. użytkowej 125m2 (całko. 200m2) znajdujący się na działce 623m2. Dom zlokalizowany w urokliwej miejscowości gminnej- ostaszewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

590 000 zł280 m² 2 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący położony w zacisznym miejscu z dala od zgiełku miejskiego, co gwarantuje ciszę i spokój. Umiejscowienie domu jest idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł118 m² 3 296,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom w zabudowie segmentowej ,środkowy, położony w samym centrum miasta , w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość skałada sie z : Parter : 2 pokoje, na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł77 m² 5 051,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:275 m²

Proponujemy Państwu kupno małego domku o pow. 77 m2, w szeregu ,środkowy blisko centrum. Nieruchomość skałada sie z : Prter Salon z kominkiem na podłodze deska barlinecka, ściany.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij