Dom, Dąbrowa
Dąbrowa, Elbląg, warmińsko-mazurskie
- 690 000 zł
- 165 m²
- 4 181,82 zł/m²
Dom, Dąbrowa
Dąbrowa, Elbląg, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
30 października 2019
Dom, Dąbrowa
Zaktualizowane: 30 października 2019
690 000 zł 165 m² 4 181,82 zł/m²
dom wolnostojący
5
1 914 m²
wiata garażowa
2003
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
1 914 m²Miejsce postojowe:
wiata garażowaRok budowy:
2003Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 690 000 zł (4 181,82 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 165 m², 5 pokoi; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2003
- Działka: 1 914 m²
- Miejsce parkingowe: wiata garażowa (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 30.10.2019
Lokalizacja
- Adres: Dąbrowa, Elbląg, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący, parter + piętro, w Elblągu, w dzielnicy Dąbrowa. Wszystkie media podłączone: prąd, woda + ścieki, gaz miejski. Droga dojazdowa betonowa, oświetlona. Lokalizacja domu w sąsiedzkiej strefie mieszkalnej (9 domów) bez drogi przejazdowej.
Rok budowy 2003. Ilość kondygnacji 1. Ogrzewanie gazowe.
Powierzchnia użytkowa domu 165 m2. (...)